Wiadomości

Szpital zaprasza na wieczór gier planszowych

21 stycznia 2020, 13:21
Nie masz pomysłu jak spędzić Dzień Babci i Dziadka? Skorzystaj z naszej propozycji. Spędźcie ten wieczór razem w towarzystwie gier planszowych. 24 stycznia na godz. 18.00 szpital zaprasza na kolejne spotkanie z grami planszowymi do sali konferencyjnej szpitala przy ul. Dekerta.

Znacie Warcaby, Chińczyka, Monopoly czy Scrabble? A może masz ochotę zagrać w Terrę, Marco Polo, Sabotażystę, Carcassonne, Kolejkę, Ubongo, Nemesis, Escape Room, Agentów Molocha czy Neuroshimę Hex? Nie masz z kim rozegrać partyjki w Dobble, Mafię czy Palce w Pralce? 

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie znajdziesz partnera do interesujących rozgrywek strategicznych, ekonomicznych, towarzyskich, karcianych, familijnych i tych dla dzieci. Gry planszowe to zabawa, która łączy pokolenia i przyjemne z pożytecznym,. Podczas szpitalnego spotkania z planszówkami każdy - niezależnie od wieku - znajdzie coś dla siebie. 

Przyjdź do szpitala 24 stycznia  ze swoimi ulubionymi grami albo zagraj w te przyniesione przez innych uczestników spotkania. Start o godz. 18.00

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości