Wiadomości

Multimedia bez kanałów Polsatu. Klienci mogą wypowiedzieć umowy

1 grudnia 2020, 18:03, red
fot. archiwum
Od 1 stycznia 2021 roku abonenci Multimedia Polska, czyli największego operatora kablowego w Gorzowie nie będą mieli dostępu do wielu kanałów grupy Polsat. Jeżeli ktoś nie zgadza się ze zmianami, może wypowiedzieć umowę.

W Gorzowie jest 47 tysięcy mieszkań, do których dociera sygnał różnych telewizji kablowych. Największy zasięg ma sieć Multimedia Polska, która według nieoficjalnych danych dociera aż do 35-40 tysięcy lokali w mieście. Jak informuje operator sieci kablowej, od 1 stycznia 2021 roku nastąpią ważne zmiany w ofercie programowej dla abonentów.

- Z dniem 1 stycznia 2021 roku nastąpią zmiany polegające na wycofaniu części programów z oferty objętej gwarancją operatora. W przypadku oferty cyfrowej zmiana dotyczy następujących kanałów: Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film HD. Będziemy też prawdopodobnie zmuszeni wkrótce do całkowitego zaprzestania dostarczania państwu tych programów jak i pozostałych programów nadawcy Telewizji Polsat Sp. z o.o., które państwu obecnie dostarczamy – czytamy w komunikacie firmy Multimedia Polska.

Każda z osób, które ma abonament w Multimedii zostanie poinformowana do 20 grudnia o tym, kiedy programy zostaną wyłączone. Informacje pojawią się na stronie internetowej Multimedia Polska, kanale planszowym oraz zostaną przekazane w wiadomości e- mail. Operator tłumaczy, wyłączenie kanałów jest podyktowane tym, Telewizja Polsat zaproponowała niekorzystne warunki, jeżeli chodzi o przedłużenie umowy, która kończy się pod koniec grudnia. Firmom nie udało się dojść do porozumienia i muszą wyłączyć kanały należące do grupy Polsat.

Mieszkańcy Gorzowa, którzy mają w swoich domach kablówkę z Multimedia Polska, a którym nie podobają się zmiany w zakresie obowiązującej umowy, mogą ją wypowiedzieć bez konieczności płacenia kary umownej. Oświadczenie o rozwiązaniu umowy abonenckiej powinno być dostarczone do Multimedia Polska nie później niż miesiąc od otrzymania informacji o zmianach.

Wypowiedzenie powinno zostać złożone na piśmie lub w formie dokumentowej na infolinii Multimedia.. Pismo składane przez abonenta powinno zostać przesłane na adres siedziby dostawcy usług (ul. T. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia) lub złożone w biurze obsługi klienta przy ul. Kosynierów Gdyńskich 51. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości