Wiadomości

Uderzył peugeotem w drzewo i dachował. Na pomoc ruszył kierowca ciężarówki [zdjęcia]

18 listopada 2020, 13:18, ak
fot. OSP Dobiegniew
W środowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Ługi doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku. Kierujący peugeotem stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze gdzie uderzył w drzewo. Następnie auto dachowało i zatrzymało się na środki drogi. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło w środę 18 listopada po godz. 11 na drodze krajowej nr 22 w okolicach miejscowości Ługi w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Kierujący peugeotem stracił najprawdopodobniej wpadł w poślizg, przez co stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto dosłownie odbiło się od drzewa i dachowało, zatrzymując się na środku drogi. Na pomoc ruszyli świadkowie zdarzenia.

- 38-letniemu kierowcy peugeota pomógł kierowca ciężarówki, który zatrzymał się. Mężczyzna przeciął pasy bezpieczeństwa i wyciągnął 38-latka z auta leżącego na dachu. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala – mówi Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Droga krajowa nr 22 była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Obecnie ruch jest puszczony, ale na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

1/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

2/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

2/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

3/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

3/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

4/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

4/4 Wypadek na DK22 koło Strzelec Krajeńskich

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości