Wiadomości

66-latek zginął pod kołami ciężarówki

5 listopada 2020, 11:01, red
fot. archiwum
W nocy w Strzelcach Krajeńskich doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 66-letniego mężczyznę. Niestety pieszy zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę 4 listopada przed godz. 23 przy ul. Chrobrego (w ciągu drogi krajowej nr 22) w Strzelcach Krajeńskich doszło do tragicznego wypadku. Kierujący ciężarówką potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

- Niestety życia 66-letniego pieszego nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu. Natomiast 30-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Zabezpieczony został monitoring, który znajduje się w pobliżu miejsca zdarzenia – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Droga krajowa nr 22 była przez kilka godzin zablokowana, ponieważ na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości