Wiadomości

Oferty i bonusy na start w zakładach sportowych

3 listopada 2020, 14:17
Zakłady bukmacherskie stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jednak niewielu graczy korzysta z bonusów, jakie są dostępne na rynku. Bukmacherzy starają się zachęcić graczy do obstawiania meczów, więc proponują im korzystne bonusy za zarejestrowanie konta. Który bukmacher ma najlepszą ofertę powitalną? Gdzie można otrzymać bonus i jak z niego skorzystać? Przed wami przegląd ofert bukmacherskich.

Bonus od depozytu

Podstawowy rodzaj bonusu oferowany przez legalnych bukmacherów. Jest on zależny od depozytu, czyli dokonanej przez gracza wpłaty. Bukmacher określa maksymalną kwotę, którą gracz może otrzymać w bonusie. Z reguły jest to podwojenie wpłaconej przez użytkownika sumy pieniędzy. Czyli jeśli po zarejestrowaniu konta wpłacamy 500 złotych, to otrzymujemy w prezencie drugie tyle. Łącznie więc na start naszej przygody z danym bukmacherem mamy 1000 złotych do przeznaczenia na zakłady. Nie są to jednak pieniądze, które można od razu wypłacić. Trzeba więc wiedzieć jak obrócić bonus u bukmachera, żeby móc przelać środki finansowe na swój rachunek bankowy. Najwyższy bonus od depozytu oferuje obecnie bukmacher TOTALbet. Zakładając tam konto, możesz liczyć nawet na dodatkowe 5000 PLN! To najlepsza tego typu oferta na rynku bukmacherskim. Zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Zakłady sportowe dostępne są na sporty samochodowe

Zakład bez ryzyka

U zagranicznych bukmacherów występuje również pod nazwą cashback, co oznacza zwrot pieniędzy. Zakład bez ryzyka polega na zwróceniu przez bukmachera stawki przegranego zakładu. To znaczy, że jeśli źle wytypujemy dane zdarzenie, nasze środki nie przepadają, a wracają na nasze konto. Możemy je później znów wykorzystać w grze lub wypłacić - w zależności od bukmachera. Gracze bardzo sobie cenią ten rodzaj bonusu i często szukają możliwości skorzystania z niego. Nie muszą się wtedy martwić o to, że stracą postawione pieniądze. Z reguły korzystają z opcji cashbacku, stawiając na mecze z wyższymi kursami. Mają wtedy szansę na wyższe wygrane lub zwrot środków, więc jak widać - to się opłaca. Wśród polskich bukmacherów najwyższy zakład bez ryzyka oferuje Betclic, bo aż 550 PLN. Jest to główny bonus u tego bukmachera, dlatego jest liderem na rynku, jeśli chodzi o zakład bez ryzyka.

Darmowy zakład

Innym popularnym bonusem bez depozytu jest darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Jest to rodzaj bonusu, który wygląda najmniej okazale kwotowo, ale to z jednej prostej przyczyny. Są to zwyczajnie podarowane przez bukmachera pieniądze, które możemy przeznaczyć na kupon. Nic dziwnego, że bukmacherzy nie decydują się na bardzo wysokie freebety. Najwięcej może nam zaproponować forBET, który po zarejestrowaniu konta oferuje nawet 50 złotych darmowego zakładu. Jest to bonus również ceniony przez graczy, który oprócz tego, że zawarty jest w pakietach na start, pojawia się przy okazji wielkich imprez sportowych. Będąc na bieżąco z ofertami bukmacherskimi, można często wyłapać promocje, w których oferowany jest freebet. Darmowy zakład jest przyznawany przez bukmacherów bez wymaganej wpłaty. To znakomita okazja dla nowych graczy, żeby zagrać za środki bonusowe, zamiast od razu za swoje pieniądze. Na oferowanie freebetu mogą sobie pozwolić tylko najlepsi bukmacherzy. To dobry sposób, żeby wyróżnić się w gronie konkurencji na rynku bukmacherskim.

Bonusy i oferty dostępne są również na wyścigi konne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości