Punkt „drive thru” także na Dekerta

4 listopada 2020, 11:01, red
fot. WSzW
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie uruchomił właśnie kolejny, mobilny punkt pobierania wymazów na obecność koronawirusa. Tym razem zmotoryzowani będą mogli wykonać test przy ul. Dekerta. Punkt będzie czynny codziennie w godz. 9-13.

W środę 4 listopada Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie uruchomił nowy mobilny punkt pobierania wymazów. Punkt typu „drive thru” mieści się przy ul. Dekerta - wjazd od ul. Czartoryskiego za Castoramą. Tym samym zmotoryzowani będą mogli wykonać test, bez konieczności wychodzenia z samochodu. Punkt „drive thru” będzie czynny codziennie od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-13.

Test na koronawirusa mogą wykonać zmotoryzowane osoby, które zostały skierowane na badanie przez lekarzy rodzinnych. Jest to już drugi tego typu punkt w Gorzowie. W ubiegłym tygodniu pierwszy punkt „drive thru” został otwarty na dolnym poziomie parkingu Filharmonii Gorzowskiej i jest czynny w godz. 14-18.

Tym samym liczba miejsc prowadzonych przez Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, w których można wykonać test na koronawirsua wzrosła do pięciu. Osoby, które mają skierowanie na badania z sanepidu lub od lekarza rodzinnego, ale nie mają samochodu mogą udać się do budynku nr 8 w zespole szpitalnym przy ul. Walczaka w godz. 8-16. Natomiast pacjenci przyjmowani na hospitalizację (w ustalonych przez oddział godzinach) i osoby wykonujące badanie komercyjne (od godz. 14.00 do 15.00) powinny kierować się na ul. Dekerta (do budynku dawnego centrum krwiodawstwa, za rehabilitacją). Z kolei Dzieci (niezależnie od instytucji kierującej) mają pobierane wymazy w pediatrycznej części Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości