Wiadomości

Tragedia na DK22. Kierowca opla uderzył w drzewo, zmarł w szpitalu

27 października 2020, 11:02
fot. Lubuska policja
Na drodze krajowej nr 22 tuż przed Kostrzynem nad Odrą doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 24-latek kierujący oplem uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

We wtorkowy poranek 27 października na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Żabczyn, tuż przed wjazdem do Kostrzyna nad Odrą doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

- 24-letni mężczyzna mężczyzna kierujący oplem jechał drogą krajową nr 22 w stronę Kostrzyna nad Odrą. W pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto odbiło się od drzewa i zatrzymało się na pasie zieleni po drugiej stronie jezdni. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala w Gorzowie – opowiada Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Niestety życia 24-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości