Wiadomości

W stawie utonął mężczyzna

8 października 2020, 20:36, red
fot. archiwum
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejskim Wagmostawie w Zielonej Górze. Mężczyzna wszedł do wody najprawdopodobniej po swój plecak i zaczął tonąć. Niestety pomimo akcji ratunkowej z udziałem nurków, nie udało się uratować życia mężczyzny,

W czwartek 8 października po godz. 16.20 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał informację, że w Wagmostawie (sztucznym zbiorniku wodnym) przy ul. Skłodowskiej-Curie tonie mężczyzna. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego, policja oraz pogotowie.

Ratownicy z grupy nurkowej wyciągnęli mężczyznę z wody i rozpoczęła się reanimacja. Niestety lekarz pogotowia, który przybył na miejsce stwierdził zgon. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. Według wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że około 50-letni mężczyzna wszedł do wody po swój plecak, który wrzuciła tam inna osoba.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości