Wiadomości

Zarejestruj się do szpitalnej poradni bez wychodzenia z domu

11 września 2020, 09:31, red
fot. archiwum
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie wyszedł naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i uruchomił pilotażowy program rejestracji do wybranych poradni przez internet. Wystarczy założyć konto w systemie eRejestracja.

Gorzowski szpital zaprasza pacjentów do skorzystania z pilotażowego sposobu rejestracji do wybranych poradni - a jest ich 10. Założenie i potwierdzenie konta w systemie eRejestracja umożliwia m.in. umówienie, odwołanie oraz przełożenie terminu zaplanowanej wizyty bez konieczności wychodzenia z domu.

Aby założyć konto trzeba wejść na stronę www.szpital.gorzow.pl, następnie trzeba kliknąć w zakładkę "AKTUALNOŚCI". W menu po lewej stronie trzeba wyszukać "E-Rejestracja" i kliknąć. Wówczas wyświetli się nam strona Elektroniczna rejestracja pacjenta. Tam trzeba kliknąć "Zaloguj/Zarejestruj" i wybrać następnie "Załóż konto". Pojawi się formularz, który trzeba następnie wypełnić.

Na wskazany adres mailowy przyjdzie informacja, aby konto potwierdzić w siedzibie szpitala. Wówczas trzeba przyjść z dowodem osobistym do punktu w ośrodku radioterapii, gdzie można potwierdzić konto.

Konto w systemie eRejestracja to także miejsce, gdzie można wyświetlić historię zapisów do poradni, zobaczyć oraz edytować swoje dane. Można też obejrzeć i wydrukować wyniki swoich badań ze szpitalnego laboratorium oraz wyniki badań radiologicznych.

Poradnie objęte systemem eRejestracja:

- Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci

- Poradnia Urologii Dziecięcej

- Poradnia Chirurgii Naczyniowej

- Poradnia Gastrologiczna

- Poradnia Preluksacyjna

- Wojewódzka Poradnia Chirurgii Dziecięcej

- Wojewódzka Przychodnia Laryngologiczna

- Poradnia Nefrologiczna Dla Dorosłych

- Poradnia Leczenia Bólu

- Wojewódzka Przychodnia Urazowo-Ortopedyczna

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości