Wielka demolka w budynku dawnego Tesco [zdjęcia]

5 sierpnia 2020, 15:39, red
fot. Anna Kluwak
Na początku sierpnia ruszyła przebudowana budynku dawnego Tesco przy ul. Słowiańskiej, gdzie docelowo powstanie market budowlany Leroy Merlin. Wykonawca zajął się na początku burzeniem ścian działowych oraz demontażem podwieszanego sufitu.

Portal gorzowianin.com wielokrotnie pisał o tym, że hipermarket Tesco przy ul. Słowiańskiej został sprzedany i kupiła go sieć Leroy Merlin Polska. Natomiast samo Tesco zostało zamknięte w sobotę 21 marca 2020 roku, dokładnie po 18 latach swojej działalności. Budynek przez ostatnie miesiące stał pusty i czekał, aż zajmie się nim nowy właściciel.

Na początku sierpnia ruszyła przebudowana budynku hanldowo-usługowego i wykonawca przystąpił do pierwszych prac adaptacyjnych. Obecnie firma zajmująca się inwestycją burzy ściany działowe, które dzieliły korytarz od lokali usługowych oraz zrywa podwieszany sufit. Wykonawcę czeka wiele prac, aby dostosować budynek do potrzeb marketu budowlanego Leroy Merlin.

Nowy market budowlany będzie posiadał powierzchnię handlową 10 tys. m. kw., a klienci będą mogli skorzystać z oferty 30-40 tys. produktów dostępnych od ręki, a także usług projektowania, transportu oraz montażu.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com otwarcie Leroy Merlin przy ul. Słowiańskiej planowane jest na pierwszą połowę 2021 roku. Zespół nowego sklepu będzie liczył ponad 130 osób, doradzając mieszkańcom Gorzowa i okolic w realizacji ich projektów dla domu i ogrodu.

- Niedawno rozpoczęliśmy rekrutację do naszego zespołu na stanowiska doradców klienta, koordynatorów, logistyków oraz inne związane z administracja i obsługą klienta. Wszystkie bieżące rekrutacje można znaleźć na stronie kariera.leroymerlin.pl .Nasi pracownicy mogą liczyć na szereg benefitów, jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie czy karta multisport. Jak również mogą stać się akcjonariuszami przedsiębiorstwa i skorzystać z rozbudowanego systemu premiowego. Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy otrzymują smartfona do użytku służbowego i prywatnego. To co wyróżnia nas jako pracodawcę to atmosfera panująca w naszym zespole i możliwości rozwoju zarówno poprzez szkolenia jak i udział w różnorodnych projektach - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Maksymilian Pawłowski, rzecznik prasowy Leroy Merlin Polska.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x