Wiadomości

Pod wpływem alkoholu uderzył w płot. W samochodzie znajdowały się małe dzieci

13 lipca 2020, 10:08, red
fot. archiwum
Policjanci zatrzymali w Lubniewicach 29-letniego mężczyznę, który po pijaku uderzył volkswagenem w ogrodzenie posesji oraz uszkodził latarnię i zaparkowane auto. Okazało się, że pijany mężczyzna wiózł w samochodzie swoje dwie córki – w wieku 3 lat i roku. Mało tego, mężczyzna miał również przy sobie narkotyki.

W czwartek 9 lipca policjanci miejscowego posterunku w Lubniewicach otrzymali informację o kierującym volkswagenem, który uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, uszkodził latarnię oraz zaparkowany pojazd. Kiedy na miejscu zdarzenia pojawił się patrol, zachowanie 29-letniego kierującego wzbudziło podejrzenia policjantów.

- Funkcjonariusze przeprowadzili badanie trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał ponad pół promila. Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli woreczki z marihuaną i amfetaminą. Mało tego, w samochodzie znajdowały się również dwie córki 29-letniego mężczyzny. Na szczęście dziewczynki w wieku trzech lat i roku nie odniosły żadnych obrażeń – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę mamy. Natomiast mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania narkotyków, do których się przyznał. Skrajnie nieodpowiedzialnemu rodzicowi grodzi teraz kara do trzech lat pozbawienia wolność.

Więcej historii z regionu lubuskiego na: Lubuskie24.pl - najprawdopodobniej najlepszy portal w regionie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości