Let's cook studio kulinarne Gorzów! - warsztaty dla każdego miłośnika dobrego jedzenia

8 maja 2020, 09:42, artykuł promocyjny #OdmrażamyGorzów
Wielu ludzi lubi dobrze zjeść - usiąść do ładnie zastawionego stołu, na którym znajdują się pięknie podane, różnorodne potrawy. Po emocje związane z poznawaniem nowych smaków oraz mniej lub bardziej wyszukanych składników udajemy się zazwyczaj do restauracji. Często boimy się przygotowywać nowe produkty samodzielnie. Praca z nimi wydaje się trudna lub po prostu nie posiadamy do tego wystarczającej wiedzy lub umiejętności.

Jeśli jednak masz w sobie chęć, by spróbować nowych rzeczy i poeksperymentować w kuchni, a powstrzymuje Cię jedynie lęk przed porażką i zepsuciem składników to wiedz, że gotowanie wcale nie jest takie skomplikowane i właśnie dla Ciebie są stworzone warsztaty kulinarne w Let’s cook. Zdobędziesz na nich wiedzę i praktyczne umiejętności na temat technik gotowania oraz składników.

Monika Reinhardt, która jest pomysłodawcą i twórcą warsztatów, stworzyła w Gorzowie Wlkp. 6 lat temu miejsce przyjazne dla każdego. Obojętnie na jakim etapie zaawansowania kulinarnego jesteś. Nawet jeśli potrafisz ugotować jedynie jajko, to na warsztatach poczujesz się swobodnie, jak w domu. Gotowanie ma sprawiać Ci przyjemność, a Ty w trakcie tej czynności powinieneś być zrelaksowany. Jest to jedna z głównych idei jaka przyświeca warsztatom.

Są one również świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Podczas warsztatów poznasz wiele interesujących osób, z którymi możesz nawet zawrzeć dłuższe znajomości. Wspólne gotowanie zbliża ludzi. Możesz to robić ze swoimi przyjaciółmi i przyrządzać smaczne kolacje przy winie lub ugotować coś specjalnego i ugościć swoich rodziców. Przygotować romantyczną kolację dla partnera lub partnerki albo świąteczny obiad dla całej rodziny. To również wspaniały czas, który rodzic może spędzić ze swoimi dziećmi i nauka, którą może im przekazać. Już od od najmłodszych lat uczyć ich otwartości na nowe smaki i tajników gotowania. Dzięki temu, przynajmniej w tej dziedzinie, lepiej sobie poradzą w późniejszym, samodzielnym życiu.

Studio kulinarne Moniki Reinhardt w Gorzowie oferuje Ci te wszystkie możliwości.

Oferta studia kulinarnego

Studio kulinarne powstało z pasji do gotowania, dlatego nauczycielami są również wielcy pasjonaci i osoby z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nie tylko nauczą Cię jak łączyć smaki i przyrządzać składniki, ale również dowiesz się co jeść, by prawidłowo się odżywiać, a także jak organizować swoje zakupy i pracę w kuchni, by nie marnować jedzenia.

Jest to cenna wiedza nie tylko dla ludzi dorosłych, ale także dla dzieci, które również mogą uczyć się gotowania na zajęciach w specjalnie przygotowanych dla nich kategoriach wiekowych ("Mały kucharz", "Duży Kucharz"). Ponadto, dzieci poznają kraje, z których pochodzą przygotowywane potrawy, a także nauczą się podstaw języka angielskiego i niemieckiego. Pani Monika, która posiada certyfikaty językowe Instytutu Goethe oraz Cambridge University stara się wtrącać słownictwo z obydwu języków podczas zajęć oraz wtłaczać je do małych głów. Tak urozmaicone warsztaty nauki gotowania dla dzieci i młodzieży mogą być też wyjątkowym sposobem na spędzenie urodzin wraz z przyjaciółmi.

 W ofercie studia kulinarnego każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać zajęcia tematyczne z rodzajem kuchni, która nas najbardziej interesuje lub zorganizować wspólne gotowanie z najbliższymi przyjaciółmi. Można także zorganizować integracje firmowe dla swoich pracowników i poznać się nawzajem w luźnej i przyjaznej atmosferze, czy zamówić warsztaty urodzinowe dla dzieci.

Warsztaty z uznanymi osobami ze świata kulinarnego są bardzo cennym doświadczeniem. To prawdziwa gratka dla fanów mistrzów kuchni z pierwszych stron gazet. Dzięki warsztatom kulinarnym, masz szansę osobiście poznać swojego idola, który być może nawet zdradzi Ci kilka swoich sekretów.

Po więcej szczegółów oferty Let’s cook zapraszamy na stronę www.letscook.com.pl lub na ich profil na Facebooku lub Instagramie.

Fotoreportaż


1/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

1/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

2/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

2/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

3/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

3/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

4/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

4/4 Let's Cook Studio Kulinarne Gorzów - szkoła gotowania

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->