Drugi przypadek koronawirusa w Gorzowie

25 marca 2020, 13:59, red
Jest kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w Gorzowie. Jak ustalił portal gorzowianin.com jest to kierowca, który z racji wykonywania swojego zawodu, jeździł po wielu krajach Europy.

Informacje o nowych zakażeniach na terenie naszego województwa podał Lubuski Urząd Wojewódzki. W środ 25 marca okazało się, że w północnej części województwa lubuskiego są dwa nowe zakażenia. Pierwszą z osób jest starszy mężczyzna, mieszkaniec Gorzowa. Jak nieoficjalnie ustalił portal gorzowianin.com jest to zawodowy kierowca, który wrócił niedawno z zagranicy. Obecnie mężczyzna przebywa w izolacji domowej.

Kolejna zakażona osoba pochodzi z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, a dokładnie z jednej wsi koło Strzelec Krajeńskich. Jest to dziecko w wieku przedszkolnym, które również przebywa na kwarantannie domowej.

Tym samym w Gorzowie są obecnie dwie osoby zakażone koronawirusem - młody mężczyzna, który przebywa w szpitalu zakaźnym przy ul. Walczaka oraz pacjent w izolacji domowej. Obecnie w wojewódzkie lubuskim są 22 osoby zakażone koronawirusem. Do tej pory 1 osoba wyzdrowiała i opuściła szpital w Zielonej Górze - był to pacjent "zero" z Cybinki.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x