Wiadomości

Czytelnik: Buractwo na polu [zdjęcia]

11 listopada 2019, 22:15, red
fot. czytelnik Tomasz
Do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Tomasz, który podczas wycieczki rowerowej natknął się na porzucone na polu audi. Okazało się, że ktoś wcześniej tym samochodem driftował po polu. To zdenerwowało naszego czytelnika, dlatego postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Z cyklu „Co mnie wkurza?”. Tym razem swoje spostrzeżenia postanowił opisać czytelnik Tomek, który w poniedziałkowe popołudnie 11 listopada wybrał się na przejażdżkę rowerem z Gorzowa do Kłodawy, przez ul. Srebrną. To co zobaczył, musiał opisać, bo jak twierdzi nie toleruje chamstwa i głupoty.

- Zbulwersowała mnie dzisiaj jedna rzecz. Jadąc rowerem ul. Srebrną zobaczyłem, jak pole uprawne przygotowane na zimę zostało zryte przez jakiegoś d*bila samochodem. Mało tego, auto zapaliło się, zostało ugaszone, a następnie porzucone na tym polu. Strasznie mnie to wkurzyło, że ktoś się napracował, a jego ciężka praca została zepsuta przez jakiegoś k*etyna. Naprawdę nie toleruję chamstwa i głupoty – opisuje czytelnik Tomek dołączając zdjęcia.

Faktycznie widać na nich dosłownie zryte pole po którym ktoś driftował samochodem marki audi na tablicach rejestracyjnych z powiatu kutnowskiego (województwo łódzkie). Następnie zniszczony samochód został porzucony na skraju pola.

Czytelnik dopytuje się czy osoba, która driftowała samochodem po polu zostanie ukarana. Niestety są na to bardzo małe szanse.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Gorzowa. Tego co się Tobie w mieście podoba, co Ciebie denerwuje lub co przydałoby się zmienić - pisz śmiało na adres kontakt@gorzowianin.com
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/9 Porzucone audi na polu

1/9 Porzucone audi na polu

2/9 Porzucone audi na polu

2/9 Porzucone audi na polu

3/9 Porzucone audi na polu

3/9 Porzucone audi na polu

4/9 Porzucone audi na polu

4/9 Porzucone audi na polu

5/9 Porzucone audi na polu

5/9 Porzucone audi na polu

6/9 Porzucone audi na polu

6/9 Porzucone audi na polu

7/9 Porzucone audi na polu

7/9 Porzucone audi na polu

8/9 Porzucone audi na polu

8/9 Porzucone audi na polu

9/9 Porzucone audi na polu

9/9 Porzucone audi na polu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości