Wiadomości

Zwłoki kobiety w oczku wodnym

25 września 2019, 09:49, red
fot. archiwum
We wtorkowy poranek w oczku wodnym na terenie posesji w miejscowości Gostkowice znaleziono ciało 62-letniej kobiety. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci kobiety.

Do tragicznego odkrycia doszło we wtorkowy poranek 24 września w miejscowości Gostkowice w gminie Bogdaniec. W oczku wodnym na terenie posesji zostało znalezione ciało 62-letniej kobiety.

- Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci 62-latki – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Sekcja zwłok rozpoczęła się w środę 25 września rano. - Sekcja zwłok właśnie trwa. Jednak wszystko wskazuje na to, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Czekamy na wyniki, które potwierdzą czy do zgonu kobiety przyczyniły się problemy zdrowotne – mówi Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości