Zabił swoją partnerkę, bo był zazdrosny

7 sierpnia 2019, 15:38, ak
fot. archiwum
Do tragicznych wydarzeń doszło w jednym w mieszkań w Drezdenku w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Mężczyzna skatował swoją partnerkę, ponieważ był o nią zazdrosny. 32-latek został zatrzymany przez policję.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ul. Kościuszki w Drezdenku. Doszło tam do brutalnego zabójstwa 41-letniej kobiety.

Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com 32-letni mężczyzna zabił swoją partnerkę, ponieważ był o nią zazdrosny. Między parą miało często dochodzić do kłótni. Podczas jednej z awantur, mężczyzna miał tak dotkliwie pobić 41-latkę, aż ta straciła przytomność. Ciało kobiety było całe we krwi, 41-latka została dosłownie skatowana przez swojego partnera.

- Ciało 41-letniej kobiety zostało znalezione w poniedziałek 5 sierpnia przez policję w jednym z mieszkań w Drezdenku. Do sprawy zatrzymano 32-letniego partnera zmarłej kobiety. Natomiast w środę 7 sierpnia przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Ponadto kobieta miała na ciele liczne obrażenia wielomiejscowe - mówi portalowi gorzowianin.com Paweł Szmid, zastępca Prokuratora Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich.

32-latkowi za zabójstwo grozi do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Prokuratura z uwagi na dobro śledztwa, póki co nie chce zdradzać szczegółów.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości