Wiadomości

Zabił swoją partnerkę, bo był zazdrosny

7 sierpnia 2019, 15:38, ak
fot. archiwum
Do tragicznych wydarzeń doszło w jednym w mieszkań w Drezdenku w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Mężczyzna skatował swoją partnerkę, ponieważ był o nią zazdrosny. 32-latek został zatrzymany przez policję.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ul. Kościuszki w Drezdenku. Doszło tam do brutalnego zabójstwa 41-letniej kobiety.

Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com 32-letni mężczyzna zabił swoją partnerkę, ponieważ był o nią zazdrosny. Między parą miało często dochodzić do kłótni. Podczas jednej z awantur, mężczyzna miał tak dotkliwie pobić 41-latkę, aż ta straciła przytomność. Ciało kobiety było całe we krwi, 41-latka została dosłownie skatowana przez swojego partnera.

- Ciało 41-letniej kobiety zostało znalezione w poniedziałek 5 sierpnia przez policję w jednym z mieszkań w Drezdenku. Do sprawy zatrzymano 32-letniego partnera zmarłej kobiety. Natomiast w środę 7 sierpnia przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Ponadto kobieta miała na ciele liczne obrażenia wielomiejscowe - mówi portalowi gorzowianin.com Paweł Szmid, zastępca Prokuratora Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich.

32-latkowi za zabójstwo grozi do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Prokuratura z uwagi na dobro śledztwa, póki co nie chce zdradzać szczegółów.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości