Wiadomości

Pijany mężczyzna wpadł do stawu i ugrzązł w błocie

23 lipca 2019, 21:32
fot. Anna Kluwak
Strażacy musieli wyciągać ze stawku w Wawrowie koło Gorzowa mężczyznę, który wpadł do oczyszczanego akwenu. Na dnie nie było już praktycznie wody, a sam muł, więc mężczyzna ugrzązł i nie mógł się sam wydostać. Okazało się, że 65-latek był pod wpływem alkoholu.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał we wtorek 23 lipca około godz. 20.50 zgłoszenie, że w Wawrowie koło Gorzowa wpadł do stawku mężczyzna. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, w tym OSP Wawrów.

- Mężczyzna wpadł do stawku i ugrzązł w mule. 65-latek nie był w stanie wydostać się z błota sam, dlatego też wzywał pomocy. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, wyciągnęli mężczyznę na brzeg – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Okazało się, że 65-latek był pod wpływem alkoholu. Na miejsce ma przyjechać policja oraz karetka pogotowia, aby sprawdzić stan mężczyzny. Jednak nic nie wskazuje na to, aby 65-latkowi cokolwiek się stało.

Na szczęście w stawie nie ma praktycznie wody, ponieważ jest on osuszany i oczyszczany. Inaczej całe zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, a 65-latek mógł utonąć.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości