Wiadomości

Marihuana, amfetamina i LSD w mieszkaniu

26 czerwca 2019, 12:00, red
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali dwie osoby, które posiadały narkotyki. W przeszukanym mieszkaniu znaleziono ponad 2 kilogramy marihuany, 150 gramów amfetaminy i kilka listków LSD.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przeprowadzili działania w Kostrzynie nad Odrą. We wtorek na jednej z ulic Kostrzyna zatrzymali 28-letnią kobietę i 35-letniego mężczyznę.

- Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkańcy przygranicznej miejscowości mogą posiadać znaczne ilości narkotyków. Przeprowadzone przeszukanie mieszkania potwierdziły posiadane informacje – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W mieszkaniu pary gorzowscy policjanci zabezpieczyli ponad 2 kilogramy marihuany, 150 gramów amfetaminy i kilka listków LSD. Narkotyki trafią do badań.

35-latek i 28-latka zostali zatrzymani w gorzowskiej komendzie. W sprawie prowadzone są czynności procesowe. Para zostanie przesłuchana oraz zostaną postawione im zarzuty. O tym jakie będą to zarzuty oraz czy kobieta i mężczyzna zostaną zatrzymani zdecyduje prokuratura.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości