Zabójstwo na strzelnicy

14 czerwca 2019, 21:03
fot. Newslubuski.pl
Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie na prywatnej strzelnicy w Nietoperku koło Międzyrzecza. Młody mężczyzna zastrzelił instruktorkę i próbował jeszcze oddać strzał w kierunku jej męża. 23-letni mężczyzna został zatrzymany.

Wszystko działo się w piątkowe popołudnie 14 czerwca w centrum strzeleckim w Nietoperku w powiecie międzyrzeckim. 23-letni mężczyzna zastrzelił 42-letnią instruktorkę i próbował zabić również jej męża.

- 23-letni mężczyzna przyszedł do prywatnej strzelnicy. W pewnym momencie mężczyzna otworzył ogień w kierunku 42-letniej instruktorki. Kobieta została ranna w klatkę piersiową, niestety pomimo reanimacji zmarła. 23-latek po oddaniu strzału próbował uciekać, ale kiedy usiłował go zatrzymać inny instruktor, mąż 42-latki, napastnik próbował oddać strzał również w kierunku mężczyzny – opowiada Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Na szczęście mężczyzna obezwładnił 23-latka i powiadomił służby. Strzelnica została zamknięta, a na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Prokuratura póki co nie chce zdradzać z jakiej broni strzelał mężczyzna, czy był stałym klientem strzelnicy oraz ile oddał strzałów w kierunku kobiety.

- 23-letni mężczyzna usłyszy zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa. W najbliższym czasie zostaną z nim przeprowadzone czynności – podkreśla prokurator Witkowski.

Mężczyźnie grozi od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie. Nie wiadomo dlaczego 23-latek zastrzelił kobietę.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->