• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Food Trucki ponownie zawitają do Gorzowa!

22 sierpnia 2017, 09:41, red
Przed nami druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Impreza pod patronatem portalu gorzowianin.com odbędzie się w dniach 9-10 września na parkingu przy Galerii Manhattan.

Pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków odbyła się na wiosnę. 8 i 9 kwietnia parking przy Galerii Manhattan wypełniony był po brzegi. Gorzowianie licznie odwiedzali restauracje na kółkach, które oferowały przeróżne, czasami wyszukane smaki. Tak tez będzie i tym razem – gastronomiczne przyczepy pojawią się w naszym mieście w drugi weekend września. Impreza rusza w sobotę 9 września o godzinie 12:00, a zakończy się w niedzielę o 20:00.

W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią. Dania w food truckach przygotowywane są przy klientach, ze świeżych, starannie dobranych składników. Na gości czekać będą m.in. potrawy kuchni azjatyckiej, francuskiej, hiszpańskiej, indyjskiej czy też meksykańskiej. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzenie na fanpage’u: https://www.facebook.com/events/1961878470724535/.

Zapowiada się bardzo pyszny weekend. Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne z nagrodami w jedzeniu na czas m.in. półmetrowej zapiekanki, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

To nie koniec atrakcji. Podczas tej edycji czytelnicy portalu gorzowianin.com będą mogli zdobyć talony na wybraną przez siebie potrawę. Konkurs wystartuje tydzień przed wydarzeniem, czyli na samym początku września. Obserwujcie naszą stronę i czekajcie na wyjątkowo pyszny konkurs!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości