• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Food Trucki opanują Gorzów

11 maja 2017, 11:25, inf. prasowa
Smaki z wielu stron świata w jednym miejscu. Przy Galerii NovaPark odbędzie się zlot food trucków, które zaoferują szeroki wachlarz przysmaków. Impreza startuje ww piątek o 10. Potraw do niedzieli do godziny 20:00

Już od jutra Galeria NovaPark stanie się kulinarnym centrum miasta! Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będą food trucki - auta przystosowane  do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w piątek o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00. 

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od amerykańskich tradycyjnych burgerów, poprzez tybetańskie pierożki, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Organizatorzy zapewnią strefę dziecięcą: plac zabaw, malowanie buziek i opiekę animatorów. Będzie także specjalna strefa chill-out, w której będzie można się zrelaksować na leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a.

Strefę food trucków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów - miłośnikami poszczególnych regionów świata.  Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości