Rozrywka

Wartownia to strzał w dziesiątkę. Czy wróci do nas za rok? [zdjęcia]

30 sierpnia 2021, 16:43
W miniony weekend swoje funkcjonowanie zakończyła Wartownia, czyli nowe miejsce spotkań nad rzeką Wartą. Przez dwa wakacyjne miesiące, w każdy weekend odbywały się tam koncerty, pikniki czy też warsztaty. Osoby spędzające tam czas podkreślają, że takie miejsca brakowało w Gorzowie i mają nadzieję, że Wartownia wróci za rok.

Ekstremalne atrakcje w Lunaparku przy Górczyńskiej [film]

28 sierpnia 2021, 15:20
Takich atrakcji w Gorzowie dawno nie było. Przy Górczyńskiej, tuż obok Lidla pojawił się lunapark Familia Land z karuzelą Space Jam i Space Loop. Ostrzegamy, karuzele są dość ekstremalne.

Tak Gorzów pożegna wakacje [program]

27 sierpnia 2021, 11:40
Przed nami ostatni weekend wakacji podczas którego z całą pewnością nie zabraknie dobrej zabawy. Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim wydarzenia na Starym Rynku i Wartowni. Wszystko w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów”.

Krzysztof Cugowski wystąpi w Gorzowie! Już na początku października

23 sierpnia 2021, 16:43
To będzie prawdziwe artystyczne wydarzenie. Praktycznie na samym starcie sezonu artystycznego, w Filharmonii Gorzowskiej zobaczymy prawdziwą gwiazdę. Krzysztof Cugowski zaśpiewa dla gorzowian dwukrotnie. Będzie to 8 października - o 17:30 i 20:00.

Gorzów: Smocze łodzie opanowały Wartę [film i zdjęcia]

22 sierpnia 2021, 12:35
W niedzielę na rzece Warcie w Gorzowie odbywają się wyścigi smoczych łodzi. W imprezie bierze udział 15 załóg - zarówno dorosłych, jak i dzieci. Oprócz sportowej rywalizacji, jest to przede wszystkim dobra zabawa.

Sprawdź, co będzie się działo w weekend w Gorzowie

20 sierpnia 2021, 08:46
Przed nami kolejny weekend pełen muzyczno-rozrywkowych propozycji - zarówno na Starym Rynku, Wartowni czy w filharmonii. Nie zabraknie również warsztatów dla najmłodszych. Z kolei na rzece Warcie odbędą się wyścigi smoczych łodzi. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Co to będzie za widowisko! Na Warcie będą ścigać się smocze łodzie

19 sierpnia 2021, 11:41
W niedzielę 22 sierpnia na rzece Warcie w Gorzowie odbędą się wyścigi smoczych łodzi. W imprezie mogą wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli, pod warunkiem, że wcześniej zgłosili chęć udziału. Każda załoga smoczej łodzi musi liczyć minimum 8 osób. Start imprezy w niedzielę o godz. 9.45 na przystani Klubu Sportowego „Admira”.

Muzyczny wieczór na Starym Rynku w Gorzowie. Będzie się działo!

14 sierpnia 2021, 15:21
Zespół Dance of Fire oraz Michał Szczygieł - to propozycje na sobotni wieczór na scenie Dobry Wieczór Gorzów. To będzie niesamowite spotkanie z muzyką na dwóch różnych płaszczyznach. Dane of Fire gra muzykę bałkańską a Szczygieł jest finalistą programu The Voice of Poland.

Sierpniowy weekend z Dobry Wieczór Gorzów

6 sierpnia 2021, 09:24
Na gorzowian czeka pierwszy sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Od piątku do niedzieli zaplanowano nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku czy na Wartowni, ale również Kino po zmroku.

Weekend z Dobry Wieczór Gorzów

29 lipca 2021, 09:18
Na mieszkańców czeka kolejny weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Zaplanowano nie tylko koncerty na scenie plenerowej na Starym Rynku czy na Wartowni, ale również przedstawienia na Scenie Letniej gorzowskiego teatru. A dla kinomanów zaplanowano „Kino po zmroku”.


Fotoreportaże