Rozrywka

Mikołaj, barszcz i koncert Sound'n'Grace. Tłumy gorzowian na jarmarku

17 grudnia 2021, 20:22
Gotowanie "barszczu po gorzowsku" oraz koncert zespołu Sound'n'Grace przyciągnęły w piątkowy wieczór tłumy mieszkańców na jarmark świąteczny. Nie zabrakło również św. Mikołaja z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Gorzów szykuje się do świątecznego jarmarku [zdjęcia]

15 grudnia 2021, 09:48
20 stoisk i cztery dni „zakupowego szaleństwa”. W czwartek 16 grudnia na Starym Rynku w Gorzowie rusza świąteczny jarmark. Na gorzowian czeka "barszcz po gorzowsku", życzenia od prezydenta Jacka Wójcickiego oraz koncert Sound'n'Grace.

Nie będzie miejskiego Sylwestra w Gorzowie

9 grudnia 2021, 10:18
Drugi rok z rzędu nie będzie miejskiej zabawy sylwestrowej. Władze Gorzowa zrezygnowały z „Sylwestra pod chmurką” oraz pokazu sztucznych ogni z powodu pandemii koronawirusa oraz limitem 100 osób mogącym wziąć udział w zgromadzeniach.

Gorzów jest już blisko świąt. Tak błyszczy miasto [zdjęcia]

6 grudnia 2021, 19:30
Świąteczne iluminacje już błyszczą na ulicach Gorzowa, a całość dopełnia śnieg. Miasto właśnie ruszyło z akcją "Gorzów Blisko Świąt" i aż do 26 grudnia na mieszkańców Gorzowa czeka wiele atrakcji m.in. takich jak wspólne gotowanie barszczu na Starym Rynku, karuzela wenecka czy też koncert Sound’n’Grace. Nie zabraknie również Bożonarodzeniowego Jarmarku.

Mikołaje przypłyną do Gorzowa kajakami [film]

30 listopada 2021, 14:00
Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi w weekend, to można wybrać się w sobotę 4 grudnia nad rzekę Kłodawkę w Gorzowie. Jak się okazało, św. Mikołaj postanowił również w tym roku przypłynąć do Gorzowa kajakiem. Nie będzie to jeden Mikołaj, ale cały orszak. Z pewnością nie zabraknie słodyczy dla najmłodszych, będzie też okazja do zrobienia zdjęcia.

Gorzów: Bożonarodzeniowy jarmark z gotowaniem „barszczu po gorzowsku”

17 listopada 2021, 10:50
W tym roku mieszkańcy Gorzowa mogą raczej zapomnieć o "Sylwestrze pod chmurką", czyli tradycyjnej imprezie sylwestrowej, której towarzyszył pokaz fajerwerków. Jednak władze Gorzowa nie rezygnują z Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się na Starym Rynku. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wspólne gotowanie „barszczu po gorzowsku”.

Będzie się działo: Festiwal światła i sztuki audiowizualnej w Gorzowie

30 września 2021, 14:05
Video mapping i laserowy show na Starym Rynku, instalacje wideo i projekcje multimedialne w różnych częściach miasta. W Gorzowie od piątku do soboty czeka nas niesamowity, wręcz magiczny spektakl światła i dźwięku.

Spędź Dzień Chłopaka z Tutti Santi i gorzowianin.com

24 września 2021, 20:52
Uwaga, mamy dla Was konkurs na Dzień Chłopaka! Z bliską osobą będziecie mogli rozkoszować pyszną pizzą z Tutti Santi! Dzień Chłopaka już 30 września!

Będzie się działo: piosenki Andrzeja Zauchy na Starym Rynku

23 września 2021, 11:55
Sobotni wieczór na Starym Rynku w Gorzowie należeć będzie do fanów Andrzeja Zauchy. Artysta elektryzował i porywał publiczność w latach osiemdziesiątych. 30 lat po jego odejściu piosenki artysty nadal brzmią świetnie i są wykonywane przez wielu muzyków tworzących obecnie.

Będzie się działo: Janusz Radek w Gorzowie i Reni Jusis w Lubniewicach

17 września 2021, 14:47
Chociaż pogoda niezbyt dopisuje, to warto w ten weekend wybrać się na Stary Rynek w Gorzowie na koncert Janusza Radka lub do Lubniewic - tam zaśpiewa Reni Jusis. W artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii zabierze chętnych Teatr Piasku.


Fotoreportaże