Wiadomości › Rozrywka

Czerwony kapturek w nowoczesnym wydaniu w NoVa Park

13 października 2020, 19:00
W sobotę 17 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park szykuje teatralne atrakcje dla całej rodziny. Na klientów Centrum czeka interaktywny spektakl familijny bazujący na popularnej powieści Charles’a Perraulta „Czerwony Kapturek”, ale w zupełnie nowym, niecodziennym wydaniu. W programie wydarzenia zaplanowano także animacje oraz konkursy dla dzieci.

W sobotę w Gorzowie zagra Lady Pank!

17 września 2020, 09:18
Lady Pank zawita do Gorzowa na zakończenie lata. Przeboje znane od blisko czterech dekad będzie można usłyszeć w amfiteatrze już w najbliższą sobotę.

W sobotę Gorzów nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny [program]

10 września 2020, 16:54
W sobotę 12 września na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XII edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe i teatralne czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 33 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Cygańskie rytmy w amfiteatrze

3 września 2020, 12:23
Wielkimi krokami zbliża się 32. edycja Międzynarodowych Spotkań Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Impreza miała odbyć się początkowo w czerwcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa została przełożona na wrzesień.

Dobry wieczór Gorzów wróci za rok?

1 września 2020, 09:57
Przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia na Starym Rynku w Gorzowie odbywały się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Organizatorzy zastanawiają się czy podobnych wydarzeń nie zorganizować podczas wakacji 2021 z uwagi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa.

Mrozu wystąpi w amfiteatrze

23 sierpnia 2020, 14:50
W niedzielę 30 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza. Podczas występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia”. Start o godz. 19. Impreza biletowana.

Kolejny dobry wieczór w Gorzowie

15 sierpnia 2020, 11:41
Przed nami kolejny weekend z muzyką na scenie plenerowej na Starym Rynku. Tym razem na mieszkańców Gorzowa czeka m.in. recital Moniki Kowalskiej "Mała Francuska Piosenka po Polsku" czy też koncert muzyków Filharmonii Gorzowskiej podczas którego usłyszymy melodie z najsłynniejszych animacji Walta Disneya oraz filmów Alicja w Krainie Czarów, Pocahontas, Piraci z Karaibów, Król Lew, Kraina Lodu.

Kolorowe festiwale nad Wartą

14 sierpnia 2020, 11:43
W niedzielę 16 sierpnia na mieszkańców Gorzowa czekają dwa wydarzenia, które odbędą się na Wale Okrężnym. Mowa o festiwalu Baniek Mydlanych oraz o Kolor Fest, czyli festiwalu kolorów z proszkami Holi. Organizatorami obu imprez są prywatne firmy.

Dobry wieczór na Starym Rynku

8 sierpnia 2020, 16:37
Przed nami kolejny weekend z muzyką i kulturą w centrum Gorzowa. W sobotni wieczór na Starym Rynku usłyszymy recital pod hasłem "W objęciach czasu" podczas którego Jarosław Pikuła zaśpiewa piosenki z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa, zespołu Raz Dwa Trzy czy Marka Grechuty. , natomiast niedzielny wieczór do letnia dawka jazzu z Grzegorzem Turczyńskim.

Najlepsze filmy animowane

4 sierpnia 2020, 18:46
Nie tylko dzieci uwielbiają oglądać filmy animowane. Teraz wszystkie z nich niosą jakieś ciekawe przesłanie, którego niekiedy powinni wysłuchać również dorośli. Kiedyś bajki były równie piękne, co dzisiaj, ale dzisiaj technologia animacji tworzy z nich małe dzieła sztuki. Postanowiliśmy więc, że podsumujemy ostatnie kilkanaście lat i wybierzemy, naszym zdaniem, najpiękniejsze bajki, które dostępne są do obejrzenia na platformach streamingowych.


Fotoreportaże