Wiadomości › Sulęcin

Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem

30 marca 2020, 09:47
W poniedziałkowy poranek 30 marca ministerstwo zdrowia poinformowało o 43 nowych przypadkach zakażenia korowawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Wśród tych osób są również 3 są z województwa lubuskiego.

W regionie pojawiło się pierwsze ognisko ptasiej grypy

24 marca 2020, 21:27
W gminie Krzeszyce w powiecie sulęcińskim potwierdzono pierwszy w tym roku przypadek ptasiej grypy. Ognisko wirusa wykryto na fermie indyków, gdzie utrzymuje się blisko 94 tys. młodych indyków. Wszystkie ptaki będą musiały zostać zutylizowane.

Pijany kierowca z zakazem i koza Frania w bagażniku

21 stycznia 2020, 10:58
Policjanci z Sulęcina zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierowcę volkswagena, który w bagażniku przewoził kozę Franię. Jak się okazało kierowca był pijany, a do tego posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Jechał hulajnogą elektryczną po A2, bo zabrakło mu paliwa w aucie [film]

13 września 2019, 10:11
Policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który na początku września jechał autostradą A2 pod prąd na hulajnodze elektrycznej. Okazało się, że obywatelowi Litwy wcześniej zabrakło paliwa w samochodzie i postanowił pojechać po nie hulajnogą na stację benzynową.

Hulajnogą elektryczną pod prąd po autostradzie A2 [film]

9 września 2019, 12:05
Jeden z kierowców jadących autostradą A2 od strony Jordanowa w kierunku Świecka nagrał jak pod prąd, pasem awaryjnym jedzie mężczyzna na elektrycznej hulajnodze. Jazda takim urządzeniem po autostradzie czy drodze ekspresowej jest zabroniona. Natomiast mężczyzna wykazał się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością.

Kierowca volkswagena miał 4 promile!

8 sierpnia 2019, 10:37
Policjant z Sulęcina zatrzymał kompletnie pijanego 52-latka, który wsiadł za kierownicę volkswagena mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Mężczyzna swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie.

Nastolatek niszczył co się dało [film]

4 kwietnia 2019, 19:02
W miniony weekend nastolatek z Gorzowa wybrał się nad jezioro w Lubniewicach wraz z dwoma kolegami. W pewnym momencie chłopak postanowił zniszczyć parę rzeczy - w tym ławkę, śmietniki i lampę. Na sam koniec zaczął kopać bramkę prowadzącą na pomost, co nagrały kamery monitoringu.

Podczas ucieczki przed policją wyskoczył z jadącego auta [film]

28 stycznia 2019, 09:01
Kierowca osobowego mercedesa nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. W pościg za kierowcą ruszył policyjny patrol. W pewnym momencie mężczyzna wyskoczył z jadącego auta i zaczął uciekać pieszo.

Kamery nagrały złodzieja [film]

20 listopada 2018, 10:41
W ciągu jednego dnia 23-letni mężczyzna okradł stację paliw i elektromarket. Wśród łupu mężczyzny był m.in. olej silnikowy, CB radio czy telewizor. Wszystkie kradzieże zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Chciał skoczyć z 35-metrowego słupa energetycznego [film i zdjęcia]

15 listopada 2018, 13:46
43-letni mieszkaniec Sulęcina próbował popełnić samobójstwo skacząc z 35-metrowego słupa energetycznego. Po kilku godzinach negocjacji, udało się mężczyznę ściągnąć na ziemię. 43-latek trafił pod opiekę pogotowia.


Fotoreportaże


x