Dni Gorzowa

To były piękne dni, Dni Gorzowa. A za rok... [wideo, zdjęcia]

29 czerwca 2015, 12:23
Przez trzy dni Gorzów tętnił życiem. Na nadwarciańskich błoniach, bulwarach i moście bawiło się kilka tysięcy ludzi. To dopiero przedsmak tego, co czeka nas za rok. Jak zapowiedział prezydent Wójciki, przyszłoroczna impreza zostanie zorganizowana z jeszcze większym rozmachem.

Niesamowite fajerwerki na zakończenie Dni Gorzowa [wideo, zdjęcia]

28 czerwca 2015, 22:30
Tysiące gorzowian zgromadzonych po obu stronach rzeki oraz na Moście Staromiejskim podziwiało kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni, który zwieńczył trzy dni świętowania.

Wójcicki: Gorzów potrzebuje takich imprez [zdjęcia]

27 czerwca 2015, 21:04
Zamknięty Most Staromiejski, a do tego cztery bulwary - na każdym z nich setki, a nawet tysiące ludzi. W końcu widać, że to miasto żyje i ma mieszkańców, którzy są spragnieni rozrywki i odreagowania po ciężkim tygodniu pracy. A za rok? Będzie powtórka w tym samym miejscu.

Weekend porwał tłumy gorzowian [wideo, zdjęcia]

27 czerwca 2015, 19:05
Koncert gwiazdy disco polo przyciągnął na nadwarciańskie błonia koło mostu żelaznego tysiące mieszkańców Gorzowa. Do hitu "Ona tańczy dla mnie" bawili się zarówno młodsi, jak i starsi.

Trzy dni świętowania [program Dni Gorzowa]

25 czerwca 2015, 11:17
Po czterech latach powracają Dni Gorzowa. Przed mieszkańcami trzy dni wspaniałej zabawy, a będzie w czym wybierać! Będą koncerty, rejsy statkiem, spektakle teatralne oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

„Ona tańczy dla mnie” i dla gorzowian

12 czerwca 2015, 13:11
Znamy już szczegółowy plan, jeżeli chodzi o Dni Gorzowa. Wśród muzyków, którzy wystąpią na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda muzyki disco – zespół Weekend.

Sprawdź, kto zagra na zakończenie Dni Gorzowa

11 czerwca 2015, 22:07
Dni Gorzowa powracają z rozmachem. Po czterech latach przerwy prezydent Jacek Wójcicki powrócił do zorganizowania imprezy dla mieszkańców miasta i to aż trzydniowej.

Będzie się działo, będzie zabawa!

4 czerwca 2015, 11:20
Wiemy już jak będzie wyglądał pierwszy dzień koncertowy Dni Gorzowa. Teraz przyszedł czas na ogłoszenie, kogo zobaczymy na scenie w sobotę 27 czerwca. A wybór jest – każdy znajdzie coś dla siebie.

Filharmonicy, Wójcicki i Brodzińska rozpoczną Dni Gorzowa

3 czerwca 2015, 10:02
Początkowo koncert galowy „Przetańczyć całą noc” miał się odbyć w Filharmonii Gorzowskiej i być dla wąskiego grona odbiorców. Ostatecznie odbędzie się 26 czerwca przy moście kolejowym w ramach Dni Gorzowa.

Najlepszy Przekaz w Mieście także w Gorzowie!

12 maja 2015, 09:54
Zakopower i Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra, to dwie gwiazdy Dni Gorzowa, które poznaliśmy do tej pory. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejny zespół. Będzie to polska grupa hip-hopowa.


Fotoreportaże