Wiadomości › Dni Gorzowa

Utrudnienia podczas Dni Gorzowa

29 czerwca 2016, 10:35
Święto miasta rusza już w piątek, co oznacza spore utrudnienia w ruchu zwłaszcza dla zmotoryzowanych. Jednak największe problemy z dojazdem na Zawarcie pojawią się w sobotę, kiedy zostanie zamknięty most Staromiejski.

Święto miasta z (nie)wielką pompą

7 czerwca 2016, 22:00
Tegoroczne Dni Gorzowa miały oszałamiać listą artystów, którzy wystąpią na początku lipca w naszym mieście. Jednak rzeczywistość okazała się nie taka różowa, jak zapowiadano.

Mrozu na Dniach Gorzowa

6 czerwca 2016, 12:42
Do wielkiej fety z okazji Dni Gorzowa pozostały trzy tygodnie. Znamy teraz coraz więcej muzycznych gwiazd, które zaprezentują się przed publicznością na scenie rozstawionej na gorzowskich błoniach. Wśród artystów, którzy wystąpią w Gorzowie będzie również Mrozu.

Wodecki na Dniach Gorzowa!

21 kwietnia 2016, 09:41
Kolejną niekwestionowaną gwiazdą, która wystąpi podczas tegorocznego święta miasta będzie Zbigniew Wodecki w towarzystwie orkiestry Mitch & Mitch. Koncert zaplanowano na sobotę 2 lipca.

Sarsa na Dniach Gorzowa

29 marca 2016, 20:34
Znamy kolejną muzyczną gwiazdę tegorocznych Dni Gorzowa. Tym razem na scenie na gorzowskich błoniach zaprezentuje się wokalistka młodego pokolenia – Sarsa, która znana jest z przeboju „Naucz mnie”.

Gwiazda disco polo na Dniach Gorzowa

24 marca 2016, 21:50
Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas tegorocznego święta miasta. Będzie to zespół MIG, który zagra na błoniach nad Wartą 3 lipca.

Zobacz kto zagra na Dni Gorzowa

14 marca 2016, 10:46
Chociaż magistrat nie chce podawać szczegółów na temat lipcowej imprezy, to nam udało się ustalić pierwszy zespół, który zagra dla gorzowian na błoniach nad Wartą.

Dni Gorzowa na bogato – za prawie 1 mln zł

13 marca 2016, 15:07
Im bliżej do tegorocznych Dni Gorzowa, tym więcej pojawia się kontrowersji wokół ich organizacji. Jak się okazuje, koszt tegorocznej imprezy ma być dwukrotnie większy niż przed rokiem.

Na Dni Gorzowa gwiazda z zagranicy?

30 stycznia 2016, 19:27
Chociaż mamy dopiero początek roku, to przygotowania do tegorocznych Dni Gorzowa, które odbędą się na początki lipca - idą pełną parą. Z każdym dniem docierają też do nas nowe informacje na temat imprezy.

Będzie zabawa! Dni Gorzowa już w lipcu

22 stycznia 2016, 10:38
To był powrót w wielkim stylu. Dni Gorzowa 2015 zachwycały wszystkich, którzy pod koniec czerwca odwiedzili nasze miasto. Przez trzy dni na nadwarciańskich błoniach, bulwarach i moście bawiło się kilka tysięcy ludzi. W tym roku święto miasta odbędzie się na początku lipca i będzie się działo.


Fotoreportaże