Live

1 listopada. Informacje z dróg i cmentarzy

Zakończona
31.10.2018, 15:00

Relacja

09:30 PARKINGI:
- na prawym pasie ruchu ul. Słowiańskiej (jezdnia północna) na odcinku od drugiego wyjazdu ze Słowianki do ronda Słowiańskiego w dniach 31.10 (środa) od godz. 16.00;
- na parkingu w Parku Słowiańskim tzw. „placu cyrkowym” (parking niestrzeżony, wjazd regulowany przez Policję)
- na parkingu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Kosynierów Gdyńskich 31.10. (popołudnie) – 1.11.,
- na parking przy sklepie „Products” przy ul. Żwirowej – parking ogólnodostępny,
- na jezdni przy lewej krawędzi jednokierunkowego odcinka ul. Słowiańskiej.
09:00 Od dzisiaj zamknięty dla ruchu pojazdów jest wyjazd z ul. Błotnej w ul. Żwirową oraz wyjazd z ul. Owocowej, Świerkowej i Zagłoby w ul. Żwirową (nie dotyczy mieszkańców przyległych ulic)
08:30 Pod główną bramę cmentarza będą mogły dojechać pojazdy uprzywilejowane, autobusy MZK oraz taksówki (tylko pojazdy osobowe) dowożące osoby niepełnosprawne ruchowo. O ruchu pozostałych pojazdów będą decydować funkcjonariusze Policji w zależności od natężenia ruchu na ul. Żwirowej i sytuacji w rejonie parkingów.
08:00 Wjazd w ulicę Żwirową od skrzyżowania z ulicą Kosynierów Gdyńskich i Roosevelta zostanie zamknięty dla ruchu kołowego 1 listopada (w godz. 7.00-20.00). Dodatkowo w zależności od natężenia ruchu i zapełnienia parkingów przy ul. Żwirowej, zamknięcia wjazdu można się spodziewać 31 października (środa) i 4 listopada (niedziela) – o zamknięciu będzie decydować Policja.

Imprezy