Wiadomości › Z sali sądowej

Bezwzględne więzienie za śmierć 15-latka [film]

4 kwietnia 2019, 09:41
W czwartek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza z Ciecierzyc. Koledzy 15-latka zostali skazani na 1 rok bezwzględnego więzienia.

Nie żyje 15-latek. Czy koledzy trafią do więzienia?

25 marca 2019, 13:42
O rozpijanie oraz nieumyślne spowodowanie śmierci 15-letniego Mateusza są oskarżeni jego dwaj koledzy - Mirek G. i Paweł N. Prokurator żąda surowej kary, 2 lat i 3 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Natomiast obrońcy nastolatków chcą kary w zawieszeniu. Wyrok w tej sprawie poznamy na początku kwietnia.

Jaka kara za śmierć 15-latka?

19 lutego 2019, 12:51
Pod koniec marca w Sądzie Rejonowym w Gorzowie zapadnie wyrok w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza z Ciecierzyc. O nieumyślne spowodowanie śmierci i rozpijanie chłopca są oskarżeni jego dwaj koledzy – Paweł N. i Mirosław G. Obrońcy nastolatków chcą kary w zawieszeniu, natomiast prokurator będzie żądał znacznie surowszej kary.

Zabił żonę i upozorował wypadek samochodowy

4 lutego 2019, 10:32
W Sądzie Okręgowym w Gorzowie na nowo rozpoczął się proces oskarżonego o brutalne zabójstwo żony Karola R. Mężczyzna miał zabić żonę, a następnie upozorować wypadek samochodowy i podpalić auto, aby zatrzeć ślady.

Zadała ciosy nożem na komunijnej imprezie. Jest wyrok

21 stycznia 2019, 13:19
Sąd Rejonowy w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie Anety K., która podczas komunijnej imprezy chwyciła za nóż i zadała ciosy swojemu partnerowi. Mężczyzna zmarł w szpitalu dwa dni później. Kobieta została skazana na 9 lat więzienia.

Zabili łopatą i zakopali. Zabójcy skazani na 25 lat więzienia [film]

9 stycznia 2019, 13:56
W środę w Sądzie Okręgowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie głośnego zabójstwa Marka R. z Deszczna, który został zabity łopatą i zakopany. Sędzia uznał za winnego Dawida S. i jego kolegę Kamila E. i wymierzył mężczyznom karę 25 lat więzienia za zabicie 42-latka.

Zabójcy Marka usłyszą wyrok w styczniu

18 grudnia 2018, 11:43
Powoli zbliża się do końca proces w sprawie zabójstwa Marka R. z Deszczna, który został zabity łopatą i zakopany. Według wyjaśnień oskarżonych, mężczyzna miał być tylko nastraszony i pobity za znęcanie się nad swoją partnerką Iwoną S., a nie zabity. Oskarżeni zostali poddani badaniu wykrywaczem kłamstw. Okazało się, że w swoich zeznaniach kłamią.

Wypili litr wódki i wysmarowali 15-latka ketchupem

17 grudnia 2018, 12:54
W poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie rozpoczął się proces w sprawie 19-letniego Mirosława G. i 19-letniego Pawła N., którzy są odpowiedzialni za śmierć 15-letniego Mateusza w Ciecierzycach koło Gorzowa. Nastolatkowie wspólnie bawili się i pili alkohol na imprezie, a następnie zostawili kompletnie pijanego 15-latka na poboczu drogi w Ciecierzycach, gdzie ten zmarł.

Nie będzie wyższej kary dla ginekologa gwałciciela [film]

16 listopada 2018, 14:21
W piątek przed Sądem Okręgowym w Gorzowie zapadł prawomocny wyrok w rozprawie apelacyjnej Piotra P., ginekologa który zgwałcił swoją pacjentkę. Decyzją sądu, wymiar kary pozostał na dotychczasowym poziomie. Jedynie Piotr P. będzie musiał zapłacić pokrzywdzonej wyższą nawiązkę.

Sprawa ginekologa, który zgwałcił pacjentkę wraca do sądu

7 listopada 2018, 12:07
W piątek 16 listopada w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie Piotra P., ginekologa, którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich uznał za winnego gwałtu na pacjentce. Od wyroku skazującego go na 4 lata więzienia oraz 10-letniego zakazu wykonywania zawodu odwołał się oskarżyciel posiłkowy i prokurator.


Fotoreportaże


x