Wiadomości › Z sali sądowej

15 lat za uduszenie Magdy podczas seksu

10 października 2017, 13:06
Sąd Okręgowy w Gorzowie skazał 28-letniego Piotra F. za zabicie 18-letniej Magdy podczas seksu. Mężczyzna przyznał się do winy i najbliższe 15 la spędzi w więzieniu.

Rozprawa Owsiaka pod koniec października

21 września 2017, 12:19
Sąd Rejonowy w Słubicach wyznaczył już termin pierwszej rozprawy Jurka Owsiaka. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma odpowiadać za używanie wulgaryzmów podczas zakończenia tegorocznego Przystanku Woodstock. Zawiadomienie w tej sprawie złożył komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Owsiak przed sądem za wulgaryzmy na Woodstocku

5 września 2017, 19:06
Do Sądu Rejonowego w Słubicach wpłynęło zawiadomienie z wnioskiem o ukaranie Jurka Owsiaka za wykroczenie podczas Przystanku Woodstock. Chodzi o używanie wulgaryzmów na scenie w trakcie zakończenia festiwalu. Autorem zawiadomienia jest komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Sprawa 5-letniej Oli zostanie umorzona? [film]

4 lipca 2017, 11:30
Na początku kwietnia 5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu na 6 piętrze. Dziecko po kilku miesiącach wróciło do zdrowia. Chociaż jej matka usłyszała zarzut nieumyślnego narażenia dziecka na utratę życia lub zdrowia – może uniknąć kary.

Molestował i gwałcił. Dostał 7 lat więzienia

27 kwietnia 2017, 10:45
W czwartek w gorzowskim Sądzie Okręgowym zapadł wyrok w sprawie Dawida W., który molestował nieletnie dziewczynki oraz brutalnie zgwałcił dorosłą kobietę. Mężczyzna usłyszał wyrok 7 lat więzienia oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Pedofil obawia się o swoje bezpieczeństwo...[film i zdjęcia]

13 kwietnia 2017, 13:42
Pedofil wpadł w ręce policji we wrześniu 2015 roku. Wówczas to na terenie Zespołu Szkół numer 14 zwabił w krzaki dwie niepełnosprawne dziewczynki. Jednej z nich kazał dotykać swoich miejsc intymnych. Wszystko widział 10-letni chłopiec, który od razu pobiegł do pedagoga szkolnego i opowiedział o całej sytuacji. Za dwa tygodnie zwyrodnialec ma usłyszeć wyrok.

Zabójcy z Gwiaździstej usłyszą wyrok?

14 lutego 2017, 12:23
To była zbrodnia, która wstrząsnęła Gorzowem w październiku 2015 roku. Na boisku szkolnym zginął 25-letni Krzysztof. Jutro odbędzie się rozprawa dwóch braci, którzy zabili mężczyznę – możliwe, że jeszcze tego samego dnia usłyszą wyrok.

6 miesięcy w zawieszeniu za głodzenie psa

16 stycznia 2017, 12:01
Anaconda po raz kolejny wygrywa przed sądem. Tym razem obrońcy praw zwierząt domagali się ukarania mężczyzny, który miał głodzić kilkomiesięczna suczkę maję. Sąd skazał dziś mieszkańca Santoka na pół roku więżenia w zawieszeniu na dwa lata.

Ruszył proces zabójców ze Słonecznej - Zobacz relację na żywo z sądu

14 listopada 2016, 08:19
Makabryczna zbrodnia wstrząsnęła całym Gorzowem dokładnie rok temu. Na boisku szkolnym na osiedlu Słonecznym doszło do zabójstwa Krzysztofa. Proces dwóch braci, którzy zabili 25-latka rusza dzisiaj.

Katowała szczeniaczka. Jest sprawa w sądzie

20 października 2016, 20:12
Sprawa półrocznego Albinka wstrząsnęła miłośnikami zwierząt. Nad pieskiem znęcała się jego właścicielka. Szczeniak miał połamane dwie przednie łapki. W Sądzie Rejonowym w Gorzowie rozpoczął się proces kobiety.


Fotoreportaże