Wiadomości › Z sali sądowej

Zabójcy z Gwiaździstej usłyszą wyrok?

14 lutego 2017, 12:23
To była zbrodnia, która wstrząsnęła Gorzowem w październiku 2015 roku. Na boisku szkolnym zginął 25-letni Krzysztof. Jutro odbędzie się rozprawa dwóch braci, którzy zabili mężczyznę – możliwe, że jeszcze tego samego dnia usłyszą wyrok.

6 miesięcy w zawieszeniu za głodzenie psa

16 stycznia 2017, 12:01
Anaconda po raz kolejny wygrywa przed sądem. Tym razem obrońcy praw zwierząt domagali się ukarania mężczyzny, który miał głodzić kilkomiesięczna suczkę maję. Sąd skazał dziś mieszkańca Santoka na pół roku więżenia w zawieszeniu na dwa lata.

Ruszył proces zabójców ze Słonecznej - Zobacz relację na żywo z sądu

14 listopada 2016, 08:19
Makabryczna zbrodnia wstrząsnęła całym Gorzowem dokładnie rok temu. Na boisku szkolnym na osiedlu Słonecznym doszło do zabójstwa Krzysztofa. Proces dwóch braci, którzy zabili 25-latka rusza dzisiaj.

Katowała szczeniaczka. Jest sprawa w sądzie

20 października 2016, 20:12
Sprawa półrocznego Albinka wstrząsnęła miłośnikami zwierząt. Nad pieskiem znęcała się jego właścicielka. Szczeniak miał połamane dwie przednie łapki. W Sądzie Rejonowym w Gorzowie rozpoczął się proces kobiety.

Osiem miesięcy więzienia dla kata Mejdej

11 kwietnia 2016, 09:43
W poniedziałkowy poranek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie Adama B., który metalową rurką bił powieszonego na drzewie psa. Sędzia zdecydowała, że oprawca Mejd spędzi za kratami osiem miesięcy, a to tego przez 10 lat nie będzie mógł posiadać zwierząt.

Kat Mejdej zostanie skazany?

3 kwietnia 2016, 13:03
W poniedziałek przed gorzowskim sądem zapadnie wyrok w sprawie Adama B., który na jesień 2015 roku bił metalową rurką psa powieszonego na drzewie, do momentu aż ten przestał skomleć. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

Ruszyła rozprawa ginekologa oskarżonego o gwałt

21 marca 2016, 11:36
Nie mam zupełnie nic do powiedzenia – to był wstanie powiedzieć do zgromadzonych dziennikarzy obrońca gorzowskiego ginekologa, którego to proces ruszył przed sądem w Strzelcach Krajeńskich. Rozprawa odbywa się za zamkniętymi drzwiami i przy ogromnym zainteresowaniu mediów.

Kat Mejdej: Biłem psa do momentu aż przestał skomleć [wideo,zdjęcia]

22 lutego 2016, 13:08
Tak, przyznaję się do winy. Powiesiłem psa na drzewie i biłem metalową rurką, bo on zniszczyła sąsiadowi kurtkę. Po kilku uderzeniach zostawiłem ją, bo myślałem, że już nie żyje – tak w poniedziałkowy poranek przed gorzowskim sądem zeznawał Adam B. z Łośna – oprawca Mejdej. Wyrok jeszcze nie zapadł.

Oprawca Mejdej stanie w lutym przed sądem

6 stycznia 2016, 13:24
Minęło pięć miesięcy od tragicznych wydarzeń w podgorzowskim Łośnie, kiedy 53-latek katował rurką swoją suczkę Mejdej. Pies cudem przeżył. Mężczyzna odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Zabójca rodziny w końcu trafi do więzienia! [zdjęcia]

26 listopada 2015, 11:41
Dawid K. od kwietnia unikał kary za zabicie trzyosobowej rodziny swoim rozpędzonym do 140 km/h audi. Wypadek spowodował mając w organizmie 2,47 promila alkoholu. Od tamtej pory kilka razy wnioskował o odroczenie odbywania kary ze względu na stan zdrowia. W czwartek Sąd Okręgowy zdecydował, że zabójca w końcu trafi do więzienia.


Fotoreportaże


x