Z sali sądowej

Ginekolog zgwałcił pacjentkę. Będzie wyższa kara?

9 września 2018, 20:57
Na początku października w Sądzie Okręgowym w Gorzowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie Piotra P., ginekologa, którego Sąd Rejonowy w Strzelcach Krajeńskich uznał za winnego gwałtu na pacjentce. Od wyroku skazującego go na 4 lata więzienia oraz 10-letniego zakazu wykonywania zawodu odwołał się oskarżyciel posiłkowy i prokurator.

O winie księdza z Gorzowa zdecyduje sąd

6 września 2018, 14:11
Pod koniec września w Sądzie Rejonowym w Gorzowie ruszy proces księdza Dariusza T., który na plebanii hodował marihuanę i wypiekał z niej ciasteczka. Ponadto ksiądz sprzedawał tabletki ecstasy i namawiał znajomego do składania fałszywych zeznań.

Sąd chce wyższej kary za śmierć 15-latka

4 września 2018, 12:37
Razem bawili się i pili alkohol na imprezie, a następnie zostawili kompletnie pijanego 15-latka na poboczu drogi, gdzie ten zmarł. 18-letni Mirek G. i 19-letni Paweł N. złożyli wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Jednak decyzją sądu w Gorzowie, kara o jaką wnioskował prokurator była zbyt niska.

Skatował kołkiem psa, teraz stanie przed sądem [film]

3 września 2018, 12:21
We wrześniu w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu rozpocznie się proces przeciwko 63-letniemu Bronisławowi M., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 5 lat więzienia

Proces oprawcy Hani dopiero w październiku

1 sierpnia 2018, 09:02
Dziś przed Sądem Rejonowym w Gorzowie miał ruszyć proces 27-letniego Kamila K. To on pod koniec marca 2017 roku miał znęcać się fizycznie nad 2-letnią wówczas Hanią. Proces się jednak nie rozpoczął, bo po 16 miesiącach śledztwa sędzia potrzebuje czasu na… ustalenie terminów.

Zabili Marka, zwłoki zakopali i zalali betonem [film]

25 lipca 2018, 13:55
Cztery osoby odpowiedzialne za śmierć Marka M. z Deszczna staną przed sądem. Prokurator skierował do Sądu Okręgowego w Gorzowie akt oskarżenia przeciwko partnerce ofiary, jej synowi i dwóm kolegom. Syn kobiety oraz jego kolega usłyszeli zarzut zabójstwa.

Oprawca małej Hani stanie przed sądem

17 lipca 2018, 18:50
Na początku sierpnia w Sądzie Rejonowym w Gorzowie ruszy proces Kamila K., który miał znęcać się nad 2-letnią Hanią, córką swojej partnerki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Ruszył proces pedofila, który brutalnie zgwałcił 8-latkę [zdjęcia]

18 czerwca 2018, 09:00
W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Gorzowie ruszył proces Grzegorza S., który porwał i ze szczególnym okrucieństwem zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Oprócz tego, mężczyzna próbował zgwałcić dwie inne dziewczynki. Pedofilowi grozi od 5 do 15 lat więzienia.

Kat suczki husky stanie przed sądem

2 czerwca 2018, 15:08
Do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 63-letniemu Bronisławowi W., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

8 lat więzienia dla ginekologa?

24 kwietnia 2018, 22:34
Obrońcy domagają się uniewinnienia, a prokurator chce 8 lat więzienia. W najbliższy poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadnie wyrok w głośnej sprawie ginekologa, który miał zgwałcić 22-letnią pacjentkę.


Fotoreportaże