Wiadomości › Z sali sądowej

8 lat więzienia dla ginekologa?

24 kwietnia 2018, 22:34
Obrońcy domagają się uniewinnienia, a prokurator chce 8 lat więzienia. W najbliższy poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadnie wyrok w głośnej sprawie ginekologa, który miał zgwałcić 22-letnią pacjentkę.

Prezydent Wójcicki uniewinniony! [wideo]

7 marca 2018, 10:10
Jacek Wójcicki został oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym, kiedy był jeszcze wójtem gminy Deszczno. Prokuratura wnioskowała o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych. Natomiast obecny prezydent Gorzowa został uniewinniony.

Być, albo nie być prezydenta Wójcickiego

6 marca 2018, 09:15
Od tego wyroku zależy przyszłość samorządowa Jacka Wójcickiego, który obecne jest prezydentem Gorzowa. Wójcicki został oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym, kiedy był jeszcze wójtem gminy Deszczno. Prokuratura wnioskuje o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych.

Prezydent Wójcicki czeka na wyrok

21 lutego 2018, 11:31
Na początku marca zapadnie wyrok w sprawie Jacka Wójcickiego, obecnego prezydenta Gorzowa, a ówczesnego wójta gminy Deszczno. Prokuratura wnioskuje o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych. Wójcicki jest oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym,

Zabójcy z Gwiaździstej skazani na dożywocie [film]

30 stycznia 2018, 15:02
Dwaj bracia Krzyszof K. i Piotr Ż. zabili brutalnie 25-letniego Krzysztofa, a jego zwłoki podpalili. Przed Sądem Okręgowym w Gorzowie odbyło się ponowne rozpatrzenie sprawy, po tym jak wyrok 25 lat więzienia zaskarżyła prokuratura. Sąd Apelacyjny w Szczecinie uznał, że ten wyrok jest zbyt niski i należy jeszcze raz zająć się sprawą.

Zaniedbali suczkę. Czy usłyszą wyrok?

22 listopada 2017, 19:54
5 grudnia przed Sądem Rejonowym w Gorzowie zapadnie wyrok w sprawie oprawcy suczki Goi. Pies trafił pod opiekę fundacji Anaconda w bardzo złym stanie. Był wychudzony, w szyję wrośnięty miał łańcuch.

Jurek Owsiak usłyszał wyrok [zdjęcia]

23 października 2017, 12:38
W poniedziałek w Sądzie Rejonowy w Słubicach zapadł wyrok wobec Jurka Owsiaka za używanie wulgaryzmów podczas zakończenia Przystanku Woodstock. Sędzia zdecydował, że najodpowiedniejszą karą w tej sprawie będzie nagana.

15 lat za uduszenie Magdy podczas seksu

10 października 2017, 13:06
Sąd Okręgowy w Gorzowie skazał 28-letniego Piotra F. za zabicie 18-letniej Magdy podczas seksu. Mężczyzna przyznał się do winy i najbliższe 15 la spędzi w więzieniu.

Rozprawa Owsiaka pod koniec października

21 września 2017, 12:19
Sąd Rejonowy w Słubicach wyznaczył już termin pierwszej rozprawy Jurka Owsiaka. Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma odpowiadać za używanie wulgaryzmów podczas zakończenia tegorocznego Przystanku Woodstock. Zawiadomienie w tej sprawie złożył komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Owsiak przed sądem za wulgaryzmy na Woodstocku

5 września 2017, 19:06
Do Sądu Rejonowego w Słubicach wpłynęło zawiadomienie z wnioskiem o ukaranie Jurka Owsiaka za wykroczenie podczas Przystanku Woodstock. Chodzi o używanie wulgaryzmów na scenie w trakcie zakończenia festiwalu. Autorem zawiadomienia jest komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.


Fotoreportaże


x