Wiadomości › Z sali sądowej

Zabili Marka, zwłoki zakopali i zalali betonem [film]

25 lipca 2018, 13:55
Cztery osoby odpowiedzialne za śmierć Marka M. z Deszczna staną przed sądem. Prokurator skierował do Sądu Okręgowego w Gorzowie akt oskarżenia przeciwko partnerce ofiary, jej synowi i dwóm kolegom. Syn kobiety oraz jego kolega usłyszeli zarzut zabójstwa.

Oprawca małej Hani stanie przed sądem

17 lipca 2018, 18:50
Na początku sierpnia w Sądzie Rejonowym w Gorzowie ruszy proces Kamila K., który miał znęcać się nad 2-letnią Hanią, córką swojej partnerki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Ruszył proces pedofila, który brutalnie zgwałcił 8-latkę [zdjęcia]

18 czerwca 2018, 09:00
W poniedziałek w Sądzie Okręgowym w Gorzowie ruszył proces Grzegorza S., który porwał i ze szczególnym okrucieństwem zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. Oprócz tego, mężczyzna próbował zgwałcić dwie inne dziewczynki. Pedofilowi grozi od 5 do 15 lat więzienia.

Kat suczki husky stanie przed sądem

2 czerwca 2018, 15:08
Do Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 63-letniemu Bronisławowi W., który jesienią ubiegłego roku skatował do nieprzytomności suczkę husky. Mężczyzna odpowie za znęcanie się ze zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

8 lat więzienia dla ginekologa?

24 kwietnia 2018, 22:34
Obrońcy domagają się uniewinnienia, a prokurator chce 8 lat więzienia. W najbliższy poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadnie wyrok w głośnej sprawie ginekologa, który miał zgwałcić 22-letnią pacjentkę.

Prezydent Wójcicki uniewinniony! [wideo]

7 marca 2018, 10:10
Jacek Wójcicki został oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym, kiedy był jeszcze wójtem gminy Deszczno. Prokuratura wnioskowała o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych. Natomiast obecny prezydent Gorzowa został uniewinniony.

Być, albo nie być prezydenta Wójcickiego

6 marca 2018, 09:15
Od tego wyroku zależy przyszłość samorządowa Jacka Wójcickiego, który obecne jest prezydentem Gorzowa. Wójcicki został oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym, kiedy był jeszcze wójtem gminy Deszczno. Prokuratura wnioskuje o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych.

Prezydent Wójcicki czeka na wyrok

21 lutego 2018, 11:31
Na początku marca zapadnie wyrok w sprawie Jacka Wójcickiego, obecnego prezydenta Gorzowa, a ówczesnego wójta gminy Deszczno. Prokuratura wnioskuje o wyrok w zawieszeniu oraz 5-letni zakaz sprawowania funkcji urzędniczych. Wójcicki jest oskarżony o nadużycie uprawnień w obrocie gospodarczym,

Zabójcy z Gwiaździstej skazani na dożywocie [film]

30 stycznia 2018, 15:02
Dwaj bracia Krzyszof K. i Piotr Ż. zabili brutalnie 25-letniego Krzysztofa, a jego zwłoki podpalili. Przed Sądem Okręgowym w Gorzowie odbyło się ponowne rozpatrzenie sprawy, po tym jak wyrok 25 lat więzienia zaskarżyła prokuratura. Sąd Apelacyjny w Szczecinie uznał, że ten wyrok jest zbyt niski i należy jeszcze raz zająć się sprawą.

Zaniedbali suczkę. Czy usłyszą wyrok?

22 listopada 2017, 19:54
5 grudnia przed Sądem Rejonowym w Gorzowie zapadnie wyrok w sprawie oprawcy suczki Goi. Pies trafił pod opiekę fundacji Anaconda w bardzo złym stanie. Był wychudzony, w szyję wrośnięty miał łańcuch.


Fotoreportaże


x
-->