Z sali sądowej

Zabił staruszkę i uciekł z konwoju

9 kwietnia 2019, 19:09
Do Sądu Okręgowego w Gorzowie trafił akt oskarżenia w sprawie 31-letniego Adama D., który zabił 78-letnią mieszkankę Sulęcina, a dwa miesiąca później uciekł z policyjnego konwoju podczas transportu do szpitala psychiatrycznego. Mężczyźnie grozi od 12 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Bezwzględne więzienie za śmierć 15-latka [film]

4 kwietnia 2019, 09:41
W czwartek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza z Ciecierzyc. Koledzy 15-latka zostali skazani na 1 rok bezwzględnego więzienia.

Nie żyje 15-latek. Czy koledzy trafią do więzienia?

25 marca 2019, 13:42
O rozpijanie oraz nieumyślne spowodowanie śmierci 15-letniego Mateusza są oskarżeni jego dwaj koledzy - Mirek G. i Paweł N. Prokurator żąda surowej kary, 2 lat i 3 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Natomiast obrońcy nastolatków chcą kary w zawieszeniu. Wyrok w tej sprawie poznamy na początku kwietnia.

Jaka kara za śmierć 15-latka?

19 lutego 2019, 12:51
Pod koniec marca w Sądzie Rejonowym w Gorzowie zapadnie wyrok w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza z Ciecierzyc. O nieumyślne spowodowanie śmierci i rozpijanie chłopca są oskarżeni jego dwaj koledzy – Paweł N. i Mirosław G. Obrońcy nastolatków chcą kary w zawieszeniu, natomiast prokurator będzie żądał znacznie surowszej kary.

Zabił żonę i upozorował wypadek samochodowy

4 lutego 2019, 10:32
W Sądzie Okręgowym w Gorzowie na nowo rozpoczął się proces oskarżonego o brutalne zabójstwo żony Karola R. Mężczyzna miał zabić żonę, a następnie upozorować wypadek samochodowy i podpalić auto, aby zatrzeć ślady.

Zadała ciosy nożem na komunijnej imprezie. Jest wyrok

21 stycznia 2019, 13:19
Sąd Rejonowy w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie Anety K., która podczas komunijnej imprezy chwyciła za nóż i zadała ciosy swojemu partnerowi. Mężczyzna zmarł w szpitalu dwa dni później. Kobieta została skazana na 9 lat więzienia.

Zabili łopatą i zakopali. Zabójcy skazani na 25 lat więzienia [film]

9 stycznia 2019, 13:56
W środę w Sądzie Okręgowym w Gorzowie zapadł wyrok w sprawie głośnego zabójstwa Marka R. z Deszczna, który został zabity łopatą i zakopany. Sędzia uznał za winnego Dawida S. i jego kolegę Kamila E. i wymierzył mężczyznom karę 25 lat więzienia za zabicie 42-latka.

Zabójcy Marka usłyszą wyrok w styczniu

18 grudnia 2018, 11:43
Powoli zbliża się do końca proces w sprawie zabójstwa Marka R. z Deszczna, który został zabity łopatą i zakopany. Według wyjaśnień oskarżonych, mężczyzna miał być tylko nastraszony i pobity za znęcanie się nad swoją partnerką Iwoną S., a nie zabity. Oskarżeni zostali poddani badaniu wykrywaczem kłamstw. Okazało się, że w swoich zeznaniach kłamią.

Wypili litr wódki i wysmarowali 15-latka ketchupem

17 grudnia 2018, 12:54
W poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Gorzowie rozpoczął się proces w sprawie 19-letniego Mirosława G. i 19-letniego Pawła N., którzy są odpowiedzialni za śmierć 15-letniego Mateusza w Ciecierzycach koło Gorzowa. Nastolatkowie wspólnie bawili się i pili alkohol na imprezie, a następnie zostawili kompletnie pijanego 15-latka na poboczu drogi w Ciecierzycach, gdzie ten zmarł.

Nie będzie wyższej kary dla ginekologa gwałciciela [film]

16 listopada 2018, 14:21
W piątek przed Sądem Okręgowym w Gorzowie zapadł prawomocny wyrok w rozprawie apelacyjnej Piotra P., ginekologa który zgwałcił swoją pacjentkę. Decyzją sądu, wymiar kary pozostał na dotychczasowym poziomie. Jedynie Piotr P. będzie musiał zapłacić pokrzywdzonej wyższą nawiązkę.


Fotoreportaże