Wiadomości › Warto wiedzieć

Ciecierzyce - nowe osiedle domów jednorodzinnych

8 grudnia 2021, 14:18
Osiedle Ciecierzyce to unikalna na lokalnym rynku koncepcja, łącząca funkcję mieszkaniową z dodatkowymi, interesującymi aspektami rekreacyjnymi. Małe osiedle złożone z pięciu domów wolnostojących zostało udostępnione do sprzedaży w lipcu 2021. Całkowicie zagospodarowane ogrody, przestrzeń wokół domów i na terenie ogólnodostępnym oraz teren wspólny przeznaczony dla mieszkańców to tylko niektóre zwracające uwagę zalety inwestycji.

Drewno na ścianie? Lamele nie tylko do salonu

3 grudnia 2021, 11:53
Wykończenie ścian lub sufitów nie musi być nudne i konwencjonalne. Malowanie farbą czy wieszanie obrazków to nie jedyne sposoby na zagospodarowanie tych powierzchni - kolejnym są lamele pionowe, stanowiące ciekawą i intrygująca propozycję wykończeniową.

iPhone 13 Pro Max. Mocny konkurent dla pozostałych flagowców

30 listopada 2021, 14:09
Nie ulega wątpliwości, że iPhone 13 Pro Max to jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów. Czy rzeczywiście jest mocnym konkurentem dla pozostałych flagowców?

Czy warto zdecydować się na białe kinkiety?

30 listopada 2021, 14:07
W naszych mieszkaniach coraz częściej pojawiają się barwne ściany i fototapety. Do intensywnych kolorów doskonale pasują białe kinkiety, które sprawiają, że oświetlone ściany wyglądają niezwykle stylowo. Jakie kinkiety wybrać, by aranżacja była spójna i elegancka?

Gorzów Blisko Świąt 2021 - Kalendarz świątecznych wydarzeń dla gorzowian

30 listopada 2021, 11:05
Gorzów Wielkopolski rozpoczyna świętowanie już 5 grudnia, a zakończy 26. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie zimowe szaleństwo na lodowisku, wspólne gotowanie na Starym Rynku, czy też Rejs Kuną po Warcie. Nowością ma być wenecka karuzela, która pojawi się na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Tworzenie stron internetowych – Gorzów Wielkopolski

29 listopada 2021, 12:10
Obecnie każda firma oferująca różnego rodzaju usługi, powinna mieć swoją własną stronę WWW. Działalność internetowa jest niezbędna do rozwijania biznesu, pozyskiwania nowych klientów, czy sprzedaży produktów. Co ważne, jednak samo stworzenie strony internetowej nie gwarantuje umocnienia firmy na rynku. Taka strona powinna być odpowiednio zaprojektowana oraz pozycjonowana.

Przenieś się na egzotyczne Bali w parę chwil. To Jedyne takie miejsce w Gorzowie

26 listopada 2021, 18:08
Szukając ciekawych miejsc na mapie Gorzowa możemy trafić na Salon Masażu Orient Massage - Masażystki z Bali. Jest to pierwsze miejsce w mieście pełne egzotyki połączone z przytulnym klimatem, odprężającym szumem wody, relaksującą muzyką oraz żywą roślinnością na ścianach.

Jak zapewnić dziecku ciekawe wakacje?

26 listopada 2021, 17:56
Wielu rodziców zastanawia się dokąd wysłać swoje dzieci na wakacje. Wśród ofert biur podróży znajduje się szeroka gama wyjazdów — kolonie, obozy, wczasy all inclusive. Wysłanie dziecka z dala od domu, także poza granice kraju to nie tylko fajne spędzanie czasu w ciekawym miejscu. To także szansa na przeżycie przygody oraz niecodzienną lekcję obcej kultury i języka. Dokąd zatem warto wysłać swoją pociechę?

Fragment ścieżki nad Kłodawką został zamknięty

24 listopada 2021, 13:13
Mamy złą wiadomość dla osób, które lubią korzystać ze ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Jej fragment na wysokości stadionu lekkoatletycznego przy ul. Krasińskiego został właśnie zamknięty i to na kilka miesięcy. Wszystko ze względów bezpieczeństwa, ponieważ wykonawca budowy stadionu lekkoatletycznego prowadzi właśnie prace przy montażu masztów oświetleniowych.

Motywacja do biegania -4 skuteczne techniki

23 listopada 2021, 12:13
Regularne bieganie obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę, wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy, a także zmniejsza poziom stresu. Doskonale znasz wszystkie korzyści tej wyjątkowej aktywności fizycznej, ale wciąż borykasz się z problemem motywacji do treningu? Do dzisiaj! Oto 5 sprawdzonych sposobów, dzięki którym zbudujesz trwałą rutynę!


Fotoreportaże