Wiadomości › Warto wiedzieć

Szampon przeciwłupieżowy – jak go nie stosować?

31 października 2021, 14:55
Szampon przeciwłupieżowy to mocny kosmetyk, którego zadaniem jest pozbycie się z naszej głowy łupieżu. Czasami zdarza się jednak tak, że jego działanie jest przez nas przeceniane, natomiast sam szampon przeciwłupieżowy jest używany częściej niż powinien. Dzisiaj zajmiemy się kwestią, jak nie powinno się stosować szamponu przeciwłupieżowego i dlaczego nie warto jest go nadużywać.

Licencja pilota śmigłowca turystycznego, jak zdobyć?

30 października 2021, 12:01
Marzyłeś kiedyś o tym, żeby zostać pilotem śmigłowca i oglądać świat z góry? Musisz zacząć od uzyskania licencji. Zdobycie takiego uprawnienia wiąże się z określonymi procedurami i przejściem kursu. W tym tekście dokładnie przedstawimy Ci w jaki sposób licencja pilota śmigłowca turystycznego może do Ciebie trafić!

Credit Agricole otwiera placówkę bezgotówkową w Gorzowie Wielkopolskim

29 października 2021, 17:54
Bank Credit Agricole otwiera po przebudowie swoją placówkę przy ul. Wincentego Witosa 50 w Gorzowie Wielkopolskim. Placówka dostosowana jest do obsługi bezgotówkowej – doradcy nie będą przyjmować wpłat i robić wypłat gotówkowych, dzięki czemu będą mieli więcej czasu na rozmowę z klientem i przygotowaniem dla niego najlepszej oferty.

BED CONCEPT – półkotapczan wygodniejszy, niż kiedykolwiek przedtem!

29 października 2021, 12:02
Chcesz mieć wygodne łóżko, a nie masz na nie miejsca? Zastanawiasz się co wybrać – komfortowe spanie czy więcej przestrzeni do życia? Od teraz nie musisz zadawać sobie takich pytań! Nowy półkotapczan BED CONCEPT pozwoli Ci swobodnie zmieniać role pomieszczeń – możesz w kilka chwil stworzyć wygodną sypialnię tam, gdzie jeszcze przed chwilą bawiły się dzieci, gdzie kilka minut temu trenowałaś jogę albo urządzałaś niewielkie przyjęcie dla przyjaciół.

Jaką pościel do wózka na jesienne i zimowe spacery?

28 października 2021, 22:25
Chociaż w sezonie jesienno-zimowym aura na zewnątrz nie zachęca do wychodzenia z domu, warto co jakiś czas wybrać się ze swoim maluszkiem na krótki spacer. W ten sposób zapewnia mu się dostęp świeżego powietrza, a także wzmacnia się jego odporność. Jak jednak zadbać o to, by się nie zaziębił? Podpowiadamy, jaką pościel do wózka na jesienne zimowe i spacery wybrać!

Ilu polis ubezpieczeniowych potrzebuje cała rodzina? Często wystarczy jedna

28 października 2021, 19:54
Zagadnienie ubezpieczeń na życie jest z kwestią posiadania rodziny związane w sposób oczywisty. Wprawdzie zdarzają się i inne indywidualne powody, dla których warto mieć polisę na życie. Głównym pozostaje jednak ekonomiczne wyzwanie, wobec którego staną bliscy w sytuacji śmierci głównego żywiciela. Potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej jest jednak więcej.

Co zrobić z gruzem z remontu?

27 października 2021, 21:17
Gruz powstaje nawet przy niewielkim remoncie, podczas którego wyburza się jedną ściankę działową lub montuje nowe okno. Przy remoncie generalnym gruzu tworzy się znacznie więcej, szczególnie jeżeli w grę wchodzi np. skuwanie glazury czy przenoszenie kuchni do innego pomieszczenia. Gruz jest odpadem, który trzeba zagospodarować. Jak należy postąpić, aby było to zgodne z zasadami ochrony środowiska, a przede wszystkim z przepisami prawa?

Ubezpieczenie przy kredycie hipotecznym? Przekonaj się, że warto

27 października 2021, 21:10
Kredyt hipoteczny to inwestycja w przyszłość i jednocześnie duże zobowiązanie finansowe. W obliczu takich planów warto brać pod uwagę również ewentualne komplikacje. Zabezpieczając się na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, Ty i Twoja rodzina będziecie mogli liczyć na niezbędną pomoc. Jednym z takich rozwiązań jest ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym. Przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Redukcja tkanki tłuszczowej dla zaawansowanych

27 października 2021, 19:35
Uprawiasz sport i planujesz redukcję tkanki tłuszczowej? Aby przebiegła pomyślnie warto stosować się do kilku ważnych zasad, a także przygotować odpowiedni plan treningowy. Od czego zacząć?

Czym jest Black Friday i jak przygotować się na ten dzień?

27 października 2021, 19:29
Co roku, późnym listopadem, wszyscy przygotowują się na ogromne zakupy, korzystając z atrakcyjnych i dużych zniżek, wynikających ze święta Black Friday. Święto wywodzi się z USA, ale już dawno podbiło serca Polaków, którzy, w każdy ostatni piątek listopada, przygotowują się na zakupowe szaleństwo. Nie inaczej jest w tym roku, bo coraz częściej spotkamy się z informacjami dotyczącymi nadchodzącego święta.


Fotoreportaże