Wiadomości › Warto wiedzieć

Kotły CO – co musisz o nich wiedzieć?

14 stycznia 2022, 09:13
Coraz większa świadomość klimatyczna w społeczeństwie wywarła wpływ na sposób ogrzewania gospodarstw domowych. Wymiana starego pieca węglowego na kotły CO to dobra inwestycja na długie lata.

Action w Gorzowie. Otwarty drugi sklep tej sieci

13 stycznia 2022, 10:18
To już drugi sklep tej sieci w Gorzowie. Action znany jest wszystkim odwiedzającym galerię Feeria. Teraz mieszkańcy południowej części miasta nie muszą jechać specjalnie na Manhattan. W kompleksie przy Targowej otwarto drugi sklep tej sieci.

112 w Gorzowie: średnio 50 telefonów w ciągu godziny

13 stycznia 2022, 09:25
Prawie połowa połączeń pod numer 112 w 2021 roku, jakie odebrali pracownicy Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie to połączenia niezasadne, albo np. są to głuche telefony. Operatorzy numer 112 odbierają ponad 1200 telefonów w ciągu doby.

Jakie ubrania przydadzą się na zimowy wyjazd z dzieckiem?

10 stycznia 2022, 17:14
Zima, podobnie jak lato, to okres rodzinnych wyjazdów. Jednakże spakowanie walizki na zimową wyprawę może okazać się zdecydowanie większym wyzwanie niż pakowanie się przed letnimi wakacjami. Jakie ubrania i gadżety mogą przydać się podczas zimowego wyjazdu z dzieckiem – czy to na ferie, czy na Święta do dziadków? Co może okazać się przydatne i o czym w żadnym razie nie można zapomnieć? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.

Na Teneryfie słońce świeci 360 dni w roku!

7 stycznia 2022, 18:51
Teneryfa przyciąga tłumy. Tam lato jest cały rok, słońce świeci 360 dni w roku, a w styczniu ludzie opalają się na wielu pięknych plażach. Jest tam też tzw. kanaryjskie trójmiasto, czyli Los Cristianos, Costa Adeje czy Playa de Las Americas.

Oszustwo na OLX albo WhatsApp? Nie poddawaj się i walcz o swoje pieniądze u boku fachowców

7 stycznia 2022, 14:45
Oszustwo na OLX oraz oszustwo na WhatsApp w ostatnim czasie niestety nie należy do rzadkości. Cyberprzestępcy dość często obierają za cel polskich użytkowników, praktykując coraz śmielsze i lepiej przygotowane oszustwa w internecie. Kradzież pieniędzy z konta bankowego realizowana jest obecnie na wiele różnorodnych sposobów, przed którymi wiele osób nie potrafi się uchronić.

Kołdra obciążeniowa – jak korzystnie oddziałuje na ludzki organizm

7 stycznia 2022, 13:32
Odpoczynek po ciężkim dniu pracy to jedna z rzeczy pozwalających długo cieszyć się dobrym zdrowiem. Tryb życia, jaki coraz częściej prowadzimy, powoduje jednak rosnące problemy ze snem, nie tylko trudności z zasypianiem, ale i bezsenność, stan, którego nie powinno się w żadnym wypadku lekceważyć.

Aleksandra Szymaniak. Autorka młodego pokolenia z Gorzowa

7 stycznia 2022, 13:17
Pochodząca z Gorzowa 21-letnia Aleksandra Szymaniak to autorka książek dla młodych dorosłych. Uczyła się w IV LO w Gorzowie, a obecnie mieszka w Północnej Walii, ale jej twórczość możemy śledzić na bieżąco.

Gorzów: Abonament za parkowanie dla mieszkańców będzie jednym z najdroższych w kraju

5 stycznia 2022, 11:28
Podwyżka opłat za parkowanie w Gorzowie uderzy po kieszeni zwłaszcza mieszkańców Strefy Płatnego Parkowania. Gorzowianie mieszkający w strefie zapłacą aż 400 zł za roczny abonament na pierwsze auto i 1000 zł za drugie. To będzie jeden z najdroższych abonamentów w kraju.


Fotoreportaże