Wiadomości › Tylko u nas

Koncerty na fali z Sylwią Grzeszczak i Varius Manx

16 marca 2017, 16:08
Na początku czerwca w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się święto miasta. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić dwie pierwsze gwiazdy, które wystąpią na scenie w amfiteatrze.

Kurcze pieczone! To dopiero będzie impreza

14 marca 2017, 13:28
Chociaż do Święta Pieczonego Kurczaka w Deszcznie pozostało jeszcze kilka miesięcy, to portal gorzowianin.com ustalił, jakie muzyczne gwiazdy wystąpią na scenie. A będzie się działo.

To będzie jedyny taki park w Polsce! [zdjęcia]

13 marca 2017, 16:00
Na 1 czerwca zaplanowano wielkie otwarcie parku trampolin, który powstanie w hali przy ul. Targowej w Gorzowie. Prace na obiekcie idą pełną parą, a wśród atrakcji przygotowano zupełną nowość.

Złodzieje porzucili motocykl w lesie. Trwają poszukiwania [film i zdjęcia]

10 marca 2017, 10:31
Policjanci cały czas szukają dwóch mężczyzn, którzy w nocy napadli na bankomat przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Chociaż urządzenie zostało wysadzone w powietrze, to pieniądze nie zostały skradzione. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia motocyklem, który zostawili w lesie.

Park Narodowy Ujście Warty pod wodą [film]

8 marca 2017, 18:18
Obecnie aż ponad 4 tysiące hektarów z 5 znajduje się pod wodą, jeżeli chodzi o Park Narodowy Ujście Warty. To zła wiadomość dla turystów, bo ścieżki dydaktyczne są niedostępne. Natomiast jeżeli chodzi o ptaki, to zalane tereny są jak najbardziej pożądane. A widok zalanych terenów robi wrażenie.

Człowiek demolka z Borowskiego

7 marca 2017, 20:25
Roztrzaskane meble, zdemolowany dom, zniszczenia na klatce schodowej. Taką gehennę od dłuższego czasu przechodzi jedna z mieszkanek ulicy Borowskiego. Ma syna, który chory jest na schizofrenię paranoidalną, gdy on wraca ze szpitala, ona ucieka do rodziny czy znajomych.

Gorzowian jazda bez biletów

28 lutego 2017, 18:24
Zdarza się Wam jeździć bez biletu? Statystycznie nie każda osoba czytająca ten tekst może z czystym sumieniem odpowiedzieć na to pytanie przecząco. W Gorzowie za jazdę „na gapę” nałożono w 2016 roku aż 7400 mandatów.

Czarne chmury nad Walczaka i Warszawską?

27 lutego 2017, 20:11
Czy doczekamy się końca remontu Walczaka i Warszawskiej? Dzisiaj radna Marta Bejnar-Bejnarowicz wystosowała w tej sprawie interpelacje do prezydenta miasta. Pyta w niej czy to prawda, że generalny wykonawca ogłosił upadłość?

Napadł na Agatkę. Został w końcu zatrzymany [wideo]

27 lutego 2017, 12:33
Policjanci z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który tydzień temu napadł na sklep na osiedlu Staszica. Mężczyzna groził ekspedientce śrubokrętem, zabrał pieniądze oraz papierosy. 34-latek usłyszał już zarzuty.

Wieczorna demolka na Jana Pawła [film i zdjęcia]

23 lutego 2017, 23:53
W czwartkowy wieczór przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie młody mężczyzna zdemolował klatkę schodową. Z agresorem poradziły sobie dopiero trzy patrole policji. Mężczyzna był cały zakrwawiony.


Fotoreportaże


x