Wiadomości › Tylko u nas

Kobiety uciekły przed krowami... na drzewo

30 maja 2017, 20:47
We wtorkowy wieczór straż pożarna z Gorzowa dostała wezwanie do ściągnięcia z drzewa dwóch kobiet. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

W Deszcznie znów wykryto ptasią grypę

24 maja 2017, 23:09
Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w Deszcznie pod Gorzowem wykryto po raz kolejny ognisko ptasiej grypy. Informacja jest potwierdzona. W godzinach porannych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Sztabu Zarządzania Kryzysowego.

Owczogród - wyjątkowe miejsce pod Gorzowem [zdjęcia]

15 maja 2017, 13:13
Chcesz zobaczyć na żywo owcę lub własnoręcznie nakarmić małe jagniątko? Musisz koniecznie odwiedzić nietypowe miejsce, które powstało w gospodarstwie rodziny państwa Nowaków w niewielkiej miejscowości Rudnica.

Tysiącom pszczół grozi głód

9 maja 2017, 10:02
Pszczelarze z okolic Gorzowa mówią wprost – sytuacja jest dramatyczna. Chodzi o problemy z pokarmem dla pszczół, którym po prostu grozi głód przez kapryśną pogodę, niczym nie przypominającą wiosny.

Worki bokserskie w szkole na rozładowanie stresu [wideo]

28 kwietnia 2017, 15:19
Dyrekcja Zespołu Szkół nr 13 w Gorzowie wraz z rodzicami wprowadziła nietypowe rozwiązania na szkolnych korytarzach. Chodzi o dwa worki do boksowania, które są do dyspozycji uczniów podstawówki i gimnazjum.

Ciuchcią RETRO pojedziemy dopiero 18 czerwca

26 kwietnia 2017, 11:15
Lubicie przejażdżki starymi pociągami? Składy Przystań i Bogdan co roku zjawiały się w Gorzowie podczas majówki. Zainteresowanie tego typu przejazdami było tak ogromne, że organizatorzy ruszyli w Polskę i tym razem zbyt szybko nie zawitają do Gorzowa.

Fun Jump zostanie uruchomiony na czas [zdjęcia]

25 kwietnia 2017, 21:37
Prace w hali przy ul. Targowej w Gorzowie idą pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z zapowiedziami nowy park trampolin zostanie uruchomiony na początku czerwca. W tej samej lokalizacji znajdziemy jeszcze papugarnię oraz lokal gastronomiczny.

Nie ma skargi rodziców 4-latka, nie ma postępowania?

24 kwietnia 2017, 14:47
Zakończyły się policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Sprawa zostanie prawdopodobnie umorzona ze względu na brak zawiadomienia ze strony rodziców dziecka.

Dyrekcja przedszkola o poszukiwaniach 4-latka

21 kwietnia 2017, 23:40
Trwają policyjne czynności w sprawie 4-letniego chłopca, który w czwartek sam opuścił przedszkole przy ul. Obotryckiej i błąkał się po centrum Gorzowa. Głos w tej sprawie zabrała dyrekcja przedszkola.

Doktor Linda H. zatrzymana przez policję

18 kwietnia 2017, 10:10
Wszyscy znają doktor Lindę H., która przyjmowała przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Po tym, jak lekarką zaczęły interesować się media i wpływały skargi – kobieta rzuciła pracę i wyjechała do innego miasta, gdzie zatrudniła się. W ubiegłym tygodniu została zatrzymana przez policję.


Fotoreportaże