Wiadomości › Tylko u nas

Autobus gwałtownie zahamował, dziecko wypadło z wózka

21 lipca 2017, 12:05
W piątkowe przedpołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy rondzie Górczyńskim w Gorzowie. W autobusie MZK linii 126 z wózka wypadło dziecko. Wszystko przez to, że kierowca musiał gwałtownie hamować.

Mocne słowa wiceprezydenta pod gorzowskim sądem [wideo]

19 lipca 2017, 22:54
W środowy wieczór ponad 100 osób zebrało się przed Sądem Okręgowym w Gorzowie, aby zaprotestować przeciwko zmianom, które wprowadza rząd. A zwłaszcza przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym. Wśród osób, które zabrały głos był wiceprezydent Radosław Sujak.

Wyrwali kraty i uciekli z psychiatryka [zdjęcia]

12 lipca 2017, 10:04
Wyrwali kraty z okna i uciekli. Zdarzenia miało miejsce w nocy na jednym z oddziałów gorzowskiego szpitala psychiatrycznego. Wolnością nie nacieszyli się zbyt długo.

Pizza Hut wraca do Gorzowa

21 czerwca 2017, 18:33
Po drodze do domu, pracy czy szkoły – Pizza Hut Express, która niebawem na stałe zagości w galerii Askana ma odpowiadać aktualnym trendom. Niewielki, ponad 60-metrowy lokal powstanie w III kwartale 2017 roku.

Balkon zarwał się i spadł na auto [film i zdjęcia]

6 czerwca 2017, 19:48
Kilkadziesiąt minut ulewy i ulice Gorzowa zamieniły się w rwące potoki. Jednak do najbardziej niebezpiecznego zdarzenia doszło przy ul. Dąbrowskiego, gdzie zarwał się balkon w jednej z kamienic.

Ten skręt może nas słono kosztować

5 czerwca 2017, 17:09
Kierowcy jadą i płacą. Szczególnie ci, którzy nie zauważą schowanego za drzewami i z ulicy Warszawskiej skręcają w lewo w ulicę Szpitalną. Ostrzegamy, tam od piątku stoi znak zakazu skrętu w lewo. Stoją też policjanci i kasują – każdego po równo.

Policjant kopał pijanego mężczyznę. Został ukarany [film]

1 czerwca 2017, 15:18
Po interwencji portalu gorzowianin.com policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie wszczęli postępowanie dyscyplinarne wobec dwóch policjantów, którzy interweniowali w Kłodawie. Obaj funkcjonariusze zostaną zawieszeni, ale nie tylko.

Czy policjant kopał pijanego mężczyznę?

1 czerwca 2017, 12:25
Czy policjant podczas interwencji kopał leżącego człowieka? Nagranie zarejestrowane w Kłodawie przesłał do nas jeden z czytelników. Film trafił już do sieci a sprawą zajmuje się wydział kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji.

Kobiety uciekły przed krowami... na drzewo

30 maja 2017, 20:47
We wtorkowy wieczór straż pożarna z Gorzowa dostała wezwanie do ściągnięcia z drzewa dwóch kobiet. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

W Deszcznie znów wykryto ptasią grypę

24 maja 2017, 23:09
Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w Deszcznie pod Gorzowem wykryto po raz kolejny ognisko ptasiej grypy. Informacja jest potwierdzona. W godzinach porannych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Sztabu Zarządzania Kryzysowego.


Fotoreportaże