Wiadomości › Tylko u nas

Miasto nie zapomniało o kładce dla pieszych. Będzie…

20 listopada 2015, 09:43
Pod koniec roku będzie wiadomo co z kładką dla pieszych na moście kolejowym. Obecnie magistrat czeka na projekt i kosztorys przebudowy przejścia. Jeżeli okaże się, że remont będzie droższy, niż budowa nowej przeprawy, to władze zastanowią się nad takim rozwiązaniem.

Dzieci podtruły się tlenkiem węgla

18 listopada 2015, 17:31
Do zatrucia tlenkiem węgla doszło w środowy wieczór w jednym z budynków przy ulicy Mickiewicza. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci.

Bydgoska PESA i jej problemy z niemieckimi urzędami

17 listopada 2015, 22:40
Wciąż nie ma sensownej decyzji odnośnie uruchomienia bezpośredniego połączenia z Gorzowa do Berlina. Lubuskie czeka homologację dla LINK-ów, albo na pieniądze z tytułu kar umownych. To może być kwota nawet 60 tysięcy złotych dziennie!

Kolejne potrącenie na pasach

16 listopada 2015, 17:21
Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych. Tym razem 65-letni mężczyzn wszedł wprost pod koła daewoo tico. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Chodkiewicza.

Nieprzespane noce i czas rewolucji

13 listopada 2015, 19:50
Do roku rządów prezydenta Jacka Wójcickiego brakuje jeszcze kilkunastu dni, ale można pokusić się już o pierwsze podsumowania. O tym co było, a co przed nami opowiedział portalowi gorzowianin.com sam prezydent Wójcicki.

Mężczyzna skoczył z mostu do Warty

10 listopada 2015, 17:38
Około godz. 17.30 mężczyzna skoczył z mostu Staromiejskiego wprost do rzeki. Dzięki szybkiej reakcji świadków i straży pożarnej udało się go uratować.

Drift na Jancarzu? Przy Śląskiej zobaczymy nie tylko żużel

8 listopada 2015, 20:51
Grand Prix, Moto Racing Show, motocyklowe rozpoczęcie i zakończenie sezonu – te imprezy stały się już wizytówkami Gorzowa. Dzięki czemu nasze miasto powoli staje się motoryzacyjną stolicą zachodniej Polski. A w przyszłym roku być może pojawi się kolejna impreza w kalendarzu.

Będzie nowy przystanek! Gorzów Wielkopolski Wschód?

6 listopada 2015, 20:18
Będą nowe dalekobieżne połączenia, będzie (może) bezpośredni pociąg do Berlina i będzie też... nowa stacja kolejowa! No, może stacja to za dużo powiedziane. Będzie przystanek przy ulicy Teatralnej.


Fotoreportaże