Tylko u nas

Pacjenci się skarżą, a dyrekcja – to internetowy hejt

12 stycznia 2016, 11:55
Gorzowianie mają problem z uzyskaniem pomocy lekarskiej w nocy oraz w dni świąteczne. Wielu próbowało uzyskać pomoc od pani doktor przyjmującej przy ul. Piłsudskiego. Jednak tych wizyt woleliby nie pamiętać. Natomiast dyrekcja jest zaskoczona i twierdzi, że nic nie wie o skandalicznym traktowaniu pacjentów przez dr H.

Ślizgające się ciężarówki zablokowały starą trójkę [wideo]

8 stycznia 2016, 18:31
Rano padający śnieg, a wieczorem opady deszczu spowodowały, że na wielu drogach poza Gorzowem zrobiła się "szklanka". Wszystko przez ujemne temperatury przy ziemi. Efekt? Zablokowana stara trójka w kierunku Szczecina przez samochody, które nie były w stanie dalej jechać lub wpadały w poślizg.

Oprawca Mejdej stanie w lutym przed sądem

6 stycznia 2016, 13:24
Minęło pięć miesięcy od tragicznych wydarzeń w podgorzowskim Łośnie, kiedy 53-latek katował rurką swoją suczkę Mejdej. Pies cudem przeżył. Mężczyzna odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Pomóż strażakom z OSP Santocko wywalczyć nowy sprzęt

5 stycznia 2016, 13:51
„Strażacy na medal” to konkurs w którym udział bierze 179 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych całego kraju. Wśród nich są ochotnicy z Santocka, którzy proszą o wsparcie. Dla nich liczy się każdy głos.

Ze złamaną nogą czy ręką - 12 godzin czekali na pomoc

1 stycznia 2016, 22:09
Dantejskie sceny na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Gorzowianie przez wiele godzin czekali na pomoc. Tych, którzy jej się domagali wyprowadzała ochrona. Niektórzy zrezygnowani jechali do szpitali w Skwierzynie bądź Drezdenku...

Wizja lokalna z udziałem zabójcy

28 grudnia 2015, 09:51
Tym od samego rana żyje całe osiedle. Grupki gapiów ustawiały się niedaleko miejsca, gdzie 24 października doszło do zabójstwa 25-letniego Krzysztofa K – mieszkańca pobliskiego bloku.

Ulica Jagiełły do poprawki?

22 grudnia 2015, 10:42
Chociaż Jagiełły jest już przejezdna, a na jezdni zostały namalowane pasy, to miasto wciąż nie odebrało drogi po zakończonym remoncie. Niewykluczone, że wykonawca będzie musiał od nowa wylewać asfalt.

Ciężarówka zmiażdżyła auto osobowe [wideo, zdjęcia]

15 grudnia 2015, 13:37
Do wypadku doszło w okolicach Kłodawy. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu.

Miasto nie zapomniało o kładce dla pieszych. Będzie…

20 listopada 2015, 09:43
Pod koniec roku będzie wiadomo co z kładką dla pieszych na moście kolejowym. Obecnie magistrat czeka na projekt i kosztorys przebudowy przejścia. Jeżeli okaże się, że remont będzie droższy, niż budowa nowej przeprawy, to władze zastanowią się nad takim rozwiązaniem.

Dzieci podtruły się tlenkiem węgla

18 listopada 2015, 17:31
Do zatrucia tlenkiem węgla doszło w środowy wieczór w jednym z budynków przy ulicy Mickiewicza. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci.


Fotoreportaże