Wiadomości › Tylko u nas

Prezydent Wójcicki na Walentynki u państwa Synowiec

3 lutego 2016, 14:33
Na niedzielę 14 lutego przypadają popularne Walentynki. Tego też dnia prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki pojawi się w kuchni pani Anny Synowiec, gorzowskiej radnej sejmiku wojewódzkiego i upiecze sernik.

Bywamy w mieście: Pieprz & Wanilia kusi smakiem

23 stycznia 2016, 18:54
Kiedyś było tam Mezzoforte. Drzwi nie zamykały się do późnych godzin wieczornych. Zapiekane makarony, pizza i ogródek piwny. Teraz to miejsce nazywa się „Pieprz & Wanilia”

Zuchwała kradzież u jubilera na 60 tys. zł

19 stycznia 2016, 13:35
Grupa osób dokonała kradzieży złotej biżuterii w jednym ze sklepów jubilerskich w Gorzowie. Złodziei nie złapano, ponieważ kamery nic nie nagrały.

Zabójstwo pod Gorzowem. Siostra zabiła siostrę [aktualizacja]

13 stycznia 2016, 22:30
Siostra zabiła siostrę, bo ta bała się, że jak zostanie sama, to nie poradzi sobie w życiu. Mimo, że policja i prokuratura milczą – wiemy już więcej o tajemniczym zabójstwie nad jeziorem Nierzym koło Gorzowa.

Tragedia nad Nierzymiem. W lesie doszło do zabójstwa kobiety?

13 stycznia 2016, 14:10
W środowe przedpołudnie zostały odnalezione zwłoki około 60-letniej kobiety w lesie koło jeziora nad Nierzymiem. Według nieoficjalnych informacji miała ją zabić kilkadziesiąt godzin wcześniej inna kobieta.

Pacjenci się skarżą, a dyrekcja – to internetowy hejt

12 stycznia 2016, 11:55
Gorzowianie mają problem z uzyskaniem pomocy lekarskiej w nocy oraz w dni świąteczne. Wielu próbowało uzyskać pomoc od pani doktor przyjmującej przy ul. Piłsudskiego. Jednak tych wizyt woleliby nie pamiętać. Natomiast dyrekcja jest zaskoczona i twierdzi, że nic nie wie o skandalicznym traktowaniu pacjentów przez dr H.

Ślizgające się ciężarówki zablokowały starą trójkę [wideo]

8 stycznia 2016, 18:31
Rano padający śnieg, a wieczorem opady deszczu spowodowały, że na wielu drogach poza Gorzowem zrobiła się "szklanka". Wszystko przez ujemne temperatury przy ziemi. Efekt? Zablokowana stara trójka w kierunku Szczecina przez samochody, które nie były w stanie dalej jechać lub wpadały w poślizg.

Oprawca Mejdej stanie w lutym przed sądem

6 stycznia 2016, 13:24
Minęło pięć miesięcy od tragicznych wydarzeń w podgorzowskim Łośnie, kiedy 53-latek katował rurką swoją suczkę Mejdej. Pies cudem przeżył. Mężczyzna odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Pomóż strażakom z OSP Santocko wywalczyć nowy sprzęt

5 stycznia 2016, 13:51
„Strażacy na medal” to konkurs w którym udział bierze 179 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych całego kraju. Wśród nich są ochotnicy z Santocka, którzy proszą o wsparcie. Dla nich liczy się każdy głos.

Ze złamaną nogą czy ręką - 12 godzin czekali na pomoc

1 stycznia 2016, 22:09
Dantejskie sceny na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Gorzowianie przez wiele godzin czekali na pomoc. Tych, którzy jej się domagali wyprowadzała ochrona. Niektórzy zrezygnowani jechali do szpitali w Skwierzynie bądź Drezdenku...


Fotoreportaże