Wiadomości › Tylko u nas

Tylko u nas zobaczysz projekt ronda na Walczaka

29 lutego 2016, 12:38
W marcu ruszy przetarg na przebudowę ul. Walczaka wraz z budową ronda turbinowego. Natomiast prace mają ruszyć w kwietniu. To będzie jedna z najważniejszych inwestycji drogowych w Gorzowie w tym roku. Znamy już wstępny projekt inwestycji.

Pracownicy przeciw pracodawcom na FB

23 lutego 2016, 19:44
Na Facebooku ponownie pojawiła się „Czarna lista pracodawców Gorzów Wielkopolski”. Czy profil zniknie równie szybko jak poprzedni, który założony został w styczniu 2015 roku?

Volkswageny i audi najbardziej pożądane przez złodziei

10 lutego 2016, 10:48
Tylko w zeszłym roku na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego skradziono 82 auta. To liczba znacznie mniejsza, niż w 2014 roku, ale i tak pozostaje na wysokim poziomie. Sprawdziliśmy które auta są najczęściej kradzione z parkingów i spod naszych domów.

Prezydent Wójcicki na Walentynki u państwa Synowiec

3 lutego 2016, 14:33
Na niedzielę 14 lutego przypadają popularne Walentynki. Tego też dnia prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki pojawi się w kuchni pani Anny Synowiec, gorzowskiej radnej sejmiku wojewódzkiego i upiecze sernik.

Bywamy w mieście: Pieprz & Wanilia kusi smakiem

23 stycznia 2016, 18:54
Kiedyś było tam Mezzoforte. Drzwi nie zamykały się do późnych godzin wieczornych. Zapiekane makarony, pizza i ogródek piwny. Teraz to miejsce nazywa się „Pieprz & Wanilia”

Zuchwała kradzież u jubilera na 60 tys. zł

19 stycznia 2016, 13:35
Grupa osób dokonała kradzieży złotej biżuterii w jednym ze sklepów jubilerskich w Gorzowie. Złodziei nie złapano, ponieważ kamery nic nie nagrały.

Zabójstwo pod Gorzowem. Siostra zabiła siostrę [aktualizacja]

13 stycznia 2016, 22:30
Siostra zabiła siostrę, bo ta bała się, że jak zostanie sama, to nie poradzi sobie w życiu. Mimo, że policja i prokuratura milczą – wiemy już więcej o tajemniczym zabójstwie nad jeziorem Nierzym koło Gorzowa.

Tragedia nad Nierzymiem. W lesie doszło do zabójstwa kobiety?

13 stycznia 2016, 14:10
W środowe przedpołudnie zostały odnalezione zwłoki około 60-letniej kobiety w lesie koło jeziora nad Nierzymiem. Według nieoficjalnych informacji miała ją zabić kilkadziesiąt godzin wcześniej inna kobieta.

Pacjenci się skarżą, a dyrekcja – to internetowy hejt

12 stycznia 2016, 11:55
Gorzowianie mają problem z uzyskaniem pomocy lekarskiej w nocy oraz w dni świąteczne. Wielu próbowało uzyskać pomoc od pani doktor przyjmującej przy ul. Piłsudskiego. Jednak tych wizyt woleliby nie pamiętać. Natomiast dyrekcja jest zaskoczona i twierdzi, że nic nie wie o skandalicznym traktowaniu pacjentów przez dr H.

Ślizgające się ciężarówki zablokowały starą trójkę [wideo]

8 stycznia 2016, 18:31
Rano padający śnieg, a wieczorem opady deszczu spowodowały, że na wielu drogach poza Gorzowem zrobiła się "szklanka". Wszystko przez ujemne temperatury przy ziemi. Efekt? Zablokowana stara trójka w kierunku Szczecina przez samochody, które nie były w stanie dalej jechać lub wpadały w poślizg.


Fotoreportaże


x