Wiadomości › Tylko u nas

Złodzieje porzucili motocykl w lesie. Trwają poszukiwania [film i zdjęcia]

10 marca 2017, 10:31
Policjanci cały czas szukają dwóch mężczyzn, którzy w nocy napadli na bankomat przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Chociaż urządzenie zostało wysadzone w powietrze, to pieniądze nie zostały skradzione. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia motocyklem, który zostawili w lesie.

Park Narodowy Ujście Warty pod wodą [film]

8 marca 2017, 18:18
Obecnie aż ponad 4 tysiące hektarów z 5 znajduje się pod wodą, jeżeli chodzi o Park Narodowy Ujście Warty. To zła wiadomość dla turystów, bo ścieżki dydaktyczne są niedostępne. Natomiast jeżeli chodzi o ptaki, to zalane tereny są jak najbardziej pożądane. A widok zalanych terenów robi wrażenie.

Człowiek demolka z Borowskiego

7 marca 2017, 20:25
Roztrzaskane meble, zdemolowany dom, zniszczenia na klatce schodowej. Taką gehennę od dłuższego czasu przechodzi jedna z mieszkanek ulicy Borowskiego. Ma syna, który chory jest na schizofrenię paranoidalną, gdy on wraca ze szpitala, ona ucieka do rodziny czy znajomych.

Gorzowian jazda bez biletów

28 lutego 2017, 18:24
Zdarza się Wam jeździć bez biletu? Statystycznie nie każda osoba czytająca ten tekst może z czystym sumieniem odpowiedzieć na to pytanie przecząco. W Gorzowie za jazdę „na gapę” nałożono w 2016 roku aż 7400 mandatów.

Czarne chmury nad Walczaka i Warszawską?

27 lutego 2017, 20:11
Czy doczekamy się końca remontu Walczaka i Warszawskiej? Dzisiaj radna Marta Bejnar-Bejnarowicz wystosowała w tej sprawie interpelacje do prezydenta miasta. Pyta w niej czy to prawda, że generalny wykonawca ogłosił upadłość?

Napadł na Agatkę. Został w końcu zatrzymany [wideo]

27 lutego 2017, 12:33
Policjanci z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który tydzień temu napadł na sklep na osiedlu Staszica. Mężczyzna groził ekspedientce śrubokrętem, zabrał pieniądze oraz papierosy. 34-latek usłyszał już zarzuty.

Wieczorna demolka na Jana Pawła [film i zdjęcia]

23 lutego 2017, 23:53
W czwartkowy wieczór przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie młody mężczyzna zdemolował klatkę schodową. Z agresorem poradziły sobie dopiero trzy patrole policji. Mężczyzna był cały zakrwawiony.

Kultowa pizzeria wróci do Gorzowa?

23 lutego 2017, 13:55
Umowa jeszcze nie podpisana, ale ma to stać się w ciągu najbliższych kilku dni. Askana ma zaskoczyć swoich klientów nową strefą restauracyjną a w niej ma znaleźć się najbardziej popularna na świecie pizzeria. Po kilku latach niebytu, Pizza Hut ma szansę wrócić do Gorzowa!

Selfie z żubrem

22 lutego 2017, 19:09
Olbrzymi żubr wrócił w okolice Gorzowa. Tym razem na swojej drodze spotkał go jeden z gorzowian, który wracał drogą krajową nr 22 do domu. Mężczyzna postanowił się zatrzymać i zrobić sobie zdjęcie ze zwierzęciem.

Nie nasze gówno - nie nasz problem [wideo, zdjęcia]

14 lutego 2017, 18:12
To już pewne - od wtorku na teren żwirowni koło Wysokiej jest zwożony obornik z ferm, gdzie wykryto ptasią grypę. Władze gminy nic o tym nie wiedziały, bo to teren prywatny, a całą akcję nadzoruje wojewoda i powiatowy lekarz weterynarii w Gorzowie.


Fotoreportaże