Wiadomości › Pogoda

Gorzów pod wodą [film i zdjęcia]

6 czerwca 2019, 19:38
Wystarczył kilkadziesiąt minut intensywnych opadów deszczu, a wiele ulic w Gorzowie stało się nieprzejezdnych. Najgorsza sytuacja jest przy ul. Borowskiego, Jagiełły, 11 Listopada, Górczyńskiej czy Wyszyńskiego.

Kurtyny wodne ochłodzą gorzowian

4 czerwca 2019, 18:18
W środę 5 czerwca w kilku lokalizacjach w Gorzowie zostaną ustawione kurtyny wodne, tak aby dać trochę ochłody dla gorzowian w czasie upałów. Kurtyny wodne będą czynne w upalne dni. Ochłodzić będziemy mogli się na Starym Rynku czy Bulwarze Wschodnim.

Ostrzegamy przed burzami i silnym wiatrem

19 maja 2019, 14:22
Po wiosennych, niskich temperaturach przyszedł czas na wiosenne burze. Na szczęście nie są to tak ogromne nawałnice, jakie nawiedzały nasz region w ubiegłych latach. Synoptycy zapowiadają, że jeszcze dziś czeka ulewa.

W Gorzowie na chwilę zrobiło się biało

15 stycznia 2019, 08:15
Prognozy pogody nie są dla nas łaskawe. Co prawda do Gorzowa ponownie na chwile zawitała zima, ale wieczorem i w nocy ma być już 5 stopni na plusie. Jutro termometry pokażą nawet +7.

Zima pojawiła się w Gorzowie

11 stycznia 2019, 11:13
Od rana w Gorzowie pada śnieg. To dobra wiadomość zwłaszcza dla dzieci, które dzisiaj rozpoczynają ferie zimowe. Jednak kierowcy muszą uważać, bo na drogach jest ślisko. Co prawda główne drogi są przejezdne, ale na bocznych - osiedlowych zalega cienka warstwa śniegu.

Uwaga na intensywny deszcz

18 lipca 2018, 09:01
Synoptycy ostrzegają. Przez nasz region mogą przetoczyć się intensywne opad deszczu. Ostrzeżenie metrologiczne ważne jest do czwartkowego poranka. Najbardziej intensywne opady deszczu w naszym mieście planowane są na środowy wieczór.

Do Gorzowa wróciła zima [film]

28 marca 2018, 15:47
Śnieg w Gorzowie padał od wczesnych godzin popołudniowych. Temperatura bliska zeru sprawiła, że tym razem nie topniał. Czy po raz kolejny będziemy mieli zimę na wiosnę? Gorzowianie nie mają nic przeciwko, choć opady śniegu trochę ich zaskoczyły.

Trudne warunki na drogach

18 stycznia 2018, 14:32
Kolizja za kolizja. Opady śniegu sprawiły, że na gorzowskich drogach jest wyjątkowo niebezpiecznie. Policja apeluje o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu.

W regionie bez większych szkód

29 października 2017, 10:51
Z dużej chmury mały deszcz. Szumnie zapowiadany orkan tym razem na szczęście okazał się tylko mocniejszym wiatrem. W całym regionie strażacy wyjeżdżali 183 razy. W okolicach Gorzowa są to jednostkowe przypadki.

Gorzów ponownie pod wodą [film i zdjęcia]

29 czerwca 2017, 16:57
Powtórka z rozrywki - tak można w skrócie powiedzieć o ulewie, jaka przeszła w czwartek przez Gorzów. Większość ulic znów zamieniła się w rwące potoki lub sporej wielkości jeziora.


Fotoreportaże