Wiadomości › Interwencje

Samochody zastawiają wjazd pod kamienicę [zdjęcia]

14 marca 2018, 16:13
Mieszkańcy kamienic przy ul. Sikorskiego 109 i 110 w Gorzowie mają problem z dojazdem pod własny dom. Wszystko przez to, że tymczasowy dojazd, który został wyznaczony przez parking centrum handlowego jest zastawiany przez auta pracowników.

Podgórna po „naprawie” tonie w błocie [zdjęcia]

14 marca 2018, 14:53
Mieszkańcy ul. Podgórnej w Gorzowie mają dosyć fatalnego stanu drogi, która zamieniła się w wielkie grzęzawisko. A pomoc od miasta poprzez przywiezienie tłucznia okazało się nieskuteczne.

Mieszkańcy Wieprzyc czekają na remonty dróg [zdjęcia]

13 marca 2018, 11:12
Czujemy się jakbyśmy żyli w średniowieczu, a pragniemy żyć w godnych warunkach jak przystało w XXI wieku - żalą się mieszkańcy ul. Minerów i Zwiadowców w Gorzowie. Mieszkańcy od wielu lat zabiegają o remont ulic, które są drogami gruntowymi. Po kilku latach walki czują się już bezsilni.

Dzikie wysypisko zostało uprzątnięte

8 marca 2018, 10:32
Kolejny sukces, jeżeli chodzi o uprzątnięcie dzikiego wysypiska śmieci w Gorzowie. Po interwencji radnego Grzegorza Musiałowicza, magistrat wraz ze strażą miejską zajął się uporządkowaniem terenu przy ul. Fabrycznej.

Wał Okrężny został posprzątany

5 marca 2018, 11:29
Po interwencji portalu gorzowianin.com w Urzędzie Miasta Gorzowa teren przy Wale Okrężnym w okolicach mostu Lubuskiego został posprzątany. Uwagę na zaśmiecony teren zwróciła nasza czytelniczka.

Zatruwał życie okolicznym mieszkańcom - został ukarany

2 marca 2018, 12:56
100 złotych mandatu za spalanie odpadów dostał jeden z właścicieli warsztatów samochodowych zlokalizowanych przy ulicy Marcinkowskiego. To efekt kontroli strażników miejskich po naszej interwencji. Sprawę zgłosił do nas jeden z czytelników.

Tonąca w błocie Podgórna zostanie załatana [film]

1 marca 2018, 08:30
Mieszkańcy ulicy Podgórnej z gorzowskiego Zawarcia nie mają łatwego życia. Ich droga po opadach deszczu zamienia się w grzęzawisko. Jedynie podczas mrozów można po niej przejść bez problemu. Dlatego też wyczekują jej wyrównania i zasypania dziur.

Mieszkańcy skarżą się na listonoszy

26 lutego 2018, 13:27
My w domu, a w skrzynce… awizo. Ile razy zdarzyła się Wam taka sytuacja? Jak się okazuje, ostatnio takie praktyki w Gorzowie są dość powszechne.

Śmieci znikną z Wału Okrężnego [zdjęcia]

26 lutego 2018, 12:02
Po interwencji portalu gorzowianin.com magistrat oraz straż miejska zajmie się zaśmieconym terenem przy ul. Wał Okrężny w Gorzowie. Jeszcze w poniedziałek służby sprawdzą teren.

Załatają dziury na Bogusławskiego

26 lutego 2018, 11:26
Ulica Bogusławskiego na osiedlu Górczyn w Gorzowie jest w złym stanie technicznym. Dziurawa droga, która po opadach deszczu zamienia się w wielkie jezioro doczeka się w najbliższych miesiącach załatania. Niestety mieszkańcy mogą zapomnieć o asfalcie.


Fotoreportaże


x