Wiadomości › Interwencje

Wychowawczyni biła dzieci w przedszkolu w Gorzowie?

8 października 2018, 13:52
Biła po głowie, szarpała i ciągnęła za uszy – tak miała zachowywać się wobec dzieci pani Kasia, wychowawczyni jednej z grup w Przedszkolu Miejskim nr 17 w Gorzowie. Nauczycielka została odsunięta od obowiązków, a sprawą zajmuje się kuratorium oświaty i prokuratura.

Podrzucanie śmieci po „gorzowsku” [film]

29 września 2018, 18:19
Podjechali busem i zaczęli wyrzucać z bagażnika odpady do osiedlowego śmietnika. Takie zachowanie starszego małżeństwa nagrał jeden z mieszkańców Gorzowa. Wszystko działo się na początku tygodnia na osiedlu Dolinki.

Co ze schronem na Kwadracie?

19 września 2018, 13:33
Odkryty podczas przebudowy Placu Nieznanego Żołnierza schron miał być atrakcją turystyczną Gorzowa. Według zapowiedzi urzędników obiekt miał zostać udostępniony mieszkańcom i turystom jeszcze w tym roku. Czy tak się stanie, tego wciąż nie wiadomo.

Bałagan na podwórku? Winni sami mieszkańcy

19 września 2018, 12:18
Podwórko przy ul. Krzywoustego w Gorzowie przez kilka tygodni wyglądało jak dzikie wysypisko śmieci. Pomimo tego, że odpady zostały usunięte w ubiegłym tygodniu, to wokół wiaty śmietnikowej gromadzone są nowe gabaryty. A podrzucają je sami mieszkańcy pobliskich kamienic.

Dzikie wysypisko śmieci na podwórku [zdjęcia]

13 września 2018, 14:03
Na jednym z podwórek przy ul. Krzywoustego w Gorzowie powstało dzikie wysypisko śmieci, które tworzyło się tam od kilku tygodni. Dzięki interwencji portalu gorzowianin.com śmieci zostały usunięte.

Robił zdjęcia dzieciom. Został zatrzymany

11 września 2018, 14:36
We wtorkowe popołudnie policjanci z Gorzowa zatrzymali 41-letniego mężczyznę, którego obawiali się mieszkańcy osiedla Manhattan i Górczyn. Wszystko przez to, że mężczyzna robił zdjęcia dzieciom z ukrycia. 41-latek usłyszał zarzut nękania oraz został objęty policyjnym dozorem.

Wiadukt pomalowany, kierowcy zostali z problemem [zdjęcia]

10 września 2018, 22:24
Co prawda malowanie wiaduktu kolejowego nad ul. Chrobrego zostało zakończone, ale jego skutki odczuwają kierowcy samochodów. Wszystko przez to, że auta przejeżdżające pod wiaduktem w trakcie malowania natryskowego, zostały pobrudzone farbą. Kierowcy chcą odszkodowania za zniszczony lakier.

Kopali przejeżdżające auta w Gorzowie. Teraz szuka ich policja [film]

10 września 2018, 14:09
W piątkowy wieczór dwóch pijanych mężczyzn biegało pomiędzy samochodami w rejonie ronda Kosynierów Gdyńskich i ul. Łokietka. Mężczyźni rzucali się na przejeżdżające auta, a niektóre z nich kopali. Po medialnym nagłośnieniu sprawy, ustaleniem tożsamości mężczyzn zajęła się policja. Funkcjonariusze czekają również na zgłaszanie się świadków.

Las stał się śmietnikiem [zdjęcia]

5 września 2018, 14:16
Jeden z czytelników portalu gorzowianin.com zwraca uwagę na dzikie wysypisko śmieci w lesie pomiędzy Brzozowcem, a Glinikiem. Niestety gruzu na skraju lasu przybywa z każdym dniem.

Farba z wiaduktu pobrudziła samochody [zdjęcia]

5 września 2018, 10:48
Jeden z mieszkańców Gorzowa zwraca uwagę na źle zabezpieczone prace przy malowaniu natryskowym wiaduktu nad ul. Chrobrego. Samochód należący do jego rodziny został pokryty kropkami szarej farby, którą był malowany wiadukt.


Fotoreportaże