Wiadomości

Kierowca BMW stracił prawo jazdy

13 lipca 2015, 13:13, aw
fot. KWP
W miniony weekend 38-letni kierowca BMW pędził przez Jenin 104 km/h. W efekcie pożegnał się z prawem jazdy na trzy miesiące. Dostał też mandat karny.

Gorzowscy policjanci w niedzielę 11 lipca patrolowali podgorzowskie miejscowości. W Jeninie zatrzymali kierowcę BMW, który przez obszar zabudowany mknął swoim autem 104 km/h.

- To aż o 54 km/h za szybko. Dlatego mężczyzna przez najbliższe trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. Oprócz tego 38-latek został ukarany 400 złotowym mandatem karnym – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

A długi, i prosty odcinek drogi w Jeninie często zachęca kierowców do nadepnięcia na pedał gazu. 38-letni kierowca BMW, to nie jedyna osoba która w ostatnim czasie pożegnała się ze swoim prawem jazdy.

Warto przypomnieć, że  od 18 maja kierowcy, którzy w terenie zabudowanym przekroczą prędkość o 50 km/h tracą prawo jazdy na trzy miesiące. Dotychczas gorzowscy policjanci zatrzymali uprawnienia w tego typu przypadkach 22 kierującym. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości