Włamał się do auta. Ukradł… 5 zł

8 kwietnia 2015, 15:19, aw
fot. KWP
Do nietypowej kradzieży doszło w poniedziałkowy poranek na terenie Gorzowa. Młody mężczyzna włamał się do zaparkowanego samochodu, aby ukraść nie auto, lecz 5 zł. Złodziej usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Poniedziałek Wielkanocy, wczesny ranek w centrum miasta. Do jednego z aut zaparkowanych przy ul. Łokietka podchodzi młody mężczyzna. Wybija szybę, zabiera coś z wnętrza samochodu i ucieka.

- Całą sytuację widzi jeden z mieszkańców, który powiadamia oficera dyżurnego. Natychmiast na miejsce zostaje wysłany policyjny patrol, który zatrzymuje złodzieje – mówi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało 20-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego ukradł z samochodu 5 zł. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. – W trakcie czynności procesowych wyszło na jaw, że mężczyzna miał już zarzut kradzieży z włamaniem. Taki sam zarzut usłyszał teraz. Grozi mu do 10 lat więzienia – komentuje Maludy. 20-latek po przesłuchaniu został wypuszczony do domu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->