Żużel, moje życie w teatrze Osterwy

12 marca 2015, 13:57, aw
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
Po raz drugi w teatrze Osterwy widzowie będą mogli zobaczyć inscenizację meczu żużlowego. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na fundację Bogusława Nowaka - Na Rzecz Zasłużonych Zawodników Sportowych, która pomaga m.in. byłym żużlowcom. Początek w sobotę o godz. 17.

Nietypowa inscenizacji "Żużel moje życie" swoją premierę na deskach teatru Osterwy miała 28 września. Teraz spektakl ponownie wraca do teatru.

 – Chcieliśmy być częścią tego wydarzenia, więc w naszym klubowym sklepie można kupić bilety na spektakl. Stal również ufunduje nagrody, które zostaną rozlosowane na koniec spektaklu - mówi Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.

A czego będą mogli spodziewać się widzowie, którzy wybiorą się 14 marca do gorzowskiego teatru? Zobaczą inscenizację meczu żużlowego – Stal Gorzów kontra reprezentacja Polski. Na scenie pojawią się cztery motocykle z lat siedemdziesiątych. Zostaną wyznaczone pola startów, będzie start-maszyna. Będzie także spiker, kierownik zawodów, kierownik drużyny, mechanik czy też sędzia. Natomiast koło fortuny pozwoli na rozgrywanie biegów.

Składy obu ekipy pozostaną bez zmian względem wrześniowego występu. – Każdemu ze „starej gwardii” zaproponowałem spotkanie w Gorzowie i nikt nie odmówił – podkreśla Bogusław Nowak. - Swój udział potwierdzili Jerzy Szczakiel, Paweł Waloszek, Andrzej Wyglenda, Andrzej Huszcza, Zbigniew Marcinkowski, Józef Jarmuła, Wojciech Żabiałowicz, Zenon Plech. Jest to grupa najbardziej znanych i utytułowanych z lat 70. W naszej drużynie wystąpią Andrzej Pogorzelski, Jerzy Padewski, Jerzy Rembas, Ryszard Dziatkowiak, Ryszard Fabiszewski, Marek Towalski, Mieczysław Woźniak, Roman Jóźwiak.

„Żużel moje życie” to impreza charytatywna i całkowity dochód zostanie przeznaczony dla byłych zawodników Stali Gorzów, podopiecznych fundacji Na Rzecz Zasłużonych Zawodników Sportowych.

Bilety na spektakl można nabyć w kasach teatru Osterwy oraz w klubowym sklepiku Stali Gorzów w centrum handlowym Nova Park. Ceny wejściówek to 35 zł za bilet normalny i 15 zł za ulgowy.

Osoby, które zakupią bilety otrzymają również program zawodów i wezmą udział w losowaniu nagród. Początek imprezy w sobotę 14 marca o godz. 17 w gorzowskim teatrze.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości