Wiadomości

Odnalezione zwłoki, to ciało Blanki L.?

9 marca 2015, 14:07, aw
W piątkowy wieczór nad brzegiem Warty na gorzowskich Wieprzycach odnaleziono zwłoki kobiety. Policjanci podają, że to prawdopodobnie ciało zaginionej przed miesiącem 65-letniej Blanki L.

W poniedziałek 2 lutego gorzowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniej Blanki L., która ma problemy zdrowotne. - Zgłosił się do nas syn kobiety, który twierdził, że matka wyszła z domu w niedzielę 1 lutego i od tamtej pory nie dawała znaków życia – mówił miesiące temu Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Natomiast w miniony piątek 6 marca, grupka młodych ludzi dokonała makabrycznego odkrycia na gorzowskich Wieprzycach. Około godz. 18 zauważyli w wodzie zwłoki.

- Na początku ciężko było ustalić czy jest to ciało mężczyzny czy kobiety, ponieważ zwłoki były w zaawansowanym stopniu rozkładu. Jednak ostatecznie potwierdziło się, że jest to kobieta – komentuje Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak podaje policja, może to być prawdopodobnie zaginiona przed miesiącem schorowana 65-letnia Blanka L., tym bardziej, że wyłowione zwłoki leżały w wodzie bardzo długo. – Trwa śledztwo w tej sprawie i potwierdzenie tożsamości – mówi Konieczny. – Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich w śmierci kobiety.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości