Wiadomości

Awarie i problemy z wodą w Gorzowie

16 września 2022, 09:05
fot. archiwum
W mijającym tygodniu doszło do kilku awarii sieci wodociągowych na terenie Gorzowa. Od wtorku wody w kranach nie mają mieszkańcy os. Staszica, a od czwartku osoby mieszkające przy ul. Garbary. Obie usterki mają zostać usunięte w piątkowe popołudnie.

We wtorek 13 września po godz. 14 doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej na os. Staszica w Gorzowie. Przy ul. Młodych pękła rura o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Pęknięta rura i wodospad wody na schodach".

". Chociaż prace naprawcze rozpoczęły się już następnego dnia, w środę 14 września, to Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie nie było w stanie podać daty, kiedy prace zostaną zakończone. W związku z tym mieszkańcy budynków przy ul. Młodych, Kotsisa, Skarżyńskiego, Marcinkowskiego nr 13 oraz Broniewskiego nr 6 nie mają wody w kranach.

W końcu, jak informuje PWiK awaria na os. Staszica ma zostać usunięta w piątek 16 września. - Ze względu na problemy techniczne, przywrócenie dostaw wody planowane jest na piątek 16 września.

Awarie usuwane są w chwili obecnej. Beczkowozy z wodą zostały podstawione oraz uruchomiony punkt poboru wody na hydrancie przy ulicy Marcinkowskiego 13A - komentuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

Z kolei w czwartek 15 września przed godz. 20 doszło do awarii wodociągu przy ul. Garbary, w związku z czym nastąpiła przerwa w dostawie wody do budynków znajdujących się przy tej ulicy. Pracownicy PWiK rozpoczęli prace przy usuwaniu usterki w piątkowy poranek 16 września. - Przewidywany czas usunięcia awarii to godz. 15 w piątek 16 września. Beczkowóz z wodą został podstawiony – informuje PWiK.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości