Wiadomości

„Azorkowe Love” w schronisku. Psiaki czekają na nowy dom

10 lutego 2022, 10:38
fot. facebook.com/azyl.schronisko.azorki
W niedzielę w gorzowskim schronisku „Azorki” odbędzie się walentynkowy kiermasz dla podopiecznych schroniska. Impreza pod hasłem „Azorkowe Love” ma być również szansą dla psiaków na znalezienie nowego domu.

W poniedziałek 14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli popularne Walentynki. Natomiast dzień wcześniej, w niedzielę 13 lutego Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl", które zarządza gorzowskim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, postanowiło zorganizować imprezę pod nazwą „Azorkowe Love”. Będzie to walentynkowy kiermasz na rzecz psów ze schroniska. 

Kiermasz odbędzie się w niedzielę w godz. 12-15 na terenie schroniska. Na odwiedzających będą czekać psiaki oraz wolontariusze. Nie zabraknie stoiska z azylowymi gadżetami, a także pięknego, wielkiego serca, w którym będzie można zrobić sobie zdjęcie z pieskami. 

Ponadto podczas imprezy na odwiedzających będzie czekał grill z kiełbaskami, przepyszne domowe ciasta, kawa i herbata, koło fortuny z nagrodami czy też malowanie buziek. Nie zabraknie również konkursu na najfajniejsze zdjęcie z psem. - Otwórzmy tego dnia swoje serca. Pokażmy, że nasze schroniskowe sierotki nie są same. Niech ten dzień będzie radosny, pełen empatii i miłości do naszych braci mniejszych – apeluje Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl". 

Walentynki to też dobra okazja, aby znaleźć swojego czworonożnego przyjaciela, który będzie kochał nas bezwarunkowo. - Osoby, które odwiedzą nas w niedzielę, mogą zapoznać się z psiakami, wyjść na spacer, a jeśli ktoś wyrazi chęć adopcji, to wytłumaczymy co i jak. Damy do wypełnienia ankietę przed adopcyjną. Mamy nadzieję, że jakiś psiak dzięki tej akcji znajdzie dom – podkreśla Karolina Mroczkowska, jedna z wolontariuszek. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości